Zero Box   Lodge

ZERO Box Lodge to nie tylko kolejny niedrogi hotel. Położony w samym sercu pięknego portu, ZERO jest samozwańczym „przełomowym doświadczeniem”. Jak to?

Zacznijmy od podstaw. Istnieją trzy rodzaje pokoi lub „pudełek”, jak je tutaj nazywają. Zero to pokój bez okien z prywatną łazienką i podwójnym łóżkiem. One to w zasadzie Zero, ale z okienkiem, a Two to większa, wygodniejsza wersja One. Jeśli chcesz coś przekąsić lub napić się, w hotelu znajdują się dwie restauracje i trzy bary, w tym bar na dachu.

Na razie w porządku? Cóż, tutaj robi się ciekawie. Dwójka to więcej niż tylko pokój dwuosobowy. Zawiera również worek treningowy i parę skórzanych rękawic bokserskich, zamieniając go w prywatną siłownię. Ponadto wszystkie pozostałe pokoje wyposażone są w zestaw do nurkowania. Możesz skorzystać z fajki w zbiorniku na wodę na dachu – pod wodą czekają na Ciebie niespodzianki.

Nie dość dziwne? Co powiesz na stary sejf wypełniony banknotami zero-dolarowymi? Księgarnia Bookstop, która przechowuje tylko książki portugalskiego autora, Gonçalo M. Tavaresa? Następnie jest powitalne piwo z niestandardową etykietą, której nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. Wreszcie, tajemnicze postacie graficzne zostały wyraźnie stworzone dla ZERO przez artystę Paulo Rammuniego.

Ale najbardziej dziwaczną i ekscytującą koncepcją w ZERO jest ich Free Room. Tutaj każdy z kreatywnym i bezczelnym pomysłem może zostać za darmo… jeśli nie przeszkadza mu bycie częścią żywej instalacji. Free Room to w rzeczywistości przeszklone pudło przy wejściu do hotelu, więc przygotuj się na podglądanie Toma, który będzie cię szpiegował przez całą noc. Czy zrobiłbyś to?

Odwiedź TheZeroHotels.com, aby uzyskać więcej informacji.

Recepcja Zero Box LodgeZero Box Lodge BarBezpieczny pokój Zero Box LodgeKlub miejski Zero Box LodgeBlokada książki Zero Box LodgeRestauracja Zero Box LodgeKino Zero Box LodgeWolny pokój – jeśli nie jesteś nieśmiały…Wolny pokój Zero Box LodgeZERO boksów – drewniane pokoje bez okienWejście do pokoju Zero Box LodgeDrzwi do pokoju Zero Box LodgePokój Zero Box LodgeZero Box Lodge Dziewczyna na łóżkuZero Box Lodge Facet czytający w łóżkuŁazienka Zero Box LodgeDziewczyny w toalecie w Zero Box LodgeSaunaZero Box Lodge SaunaZbiornik na wodę na dachuZero Box Lodge Zbiornik na wodę na dachu z widokiem na Porto

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector