Yunak Evleri  

Jest coś z natury ekscytującego w przebywaniu w jaskini. Środowisko jest tak różne od tego, którego zwykle doświadczamy. W twoim pokoju-jaskini żadne zewnętrzne dźwięki nie przenikają przez grube ściany skalne, a głęboki spokój uspokaja twoją duszę, gdy kładziesz się do łóżka na noc. Pokoje urządzone są w tradycyjnym stylu osmańskim i często znajdujesz się na szczycie klifu w greckiej willi, wylegując się na poduszkach i ciesząc się chłodną turecką nocą.

Mieszkania w jaskiniach pochodzą z V wieku naszej ery, a nazwa hotelu pochodzi od „yunak”, czyli wiejskiej fontanny, gdzie kobiety zbierały się, by się umyć i porozmawiać. W związku z tym „yunak” był centrum wiejskiego życia i dał nazwę hotelowi. Możesz wybrać się na lot balonem nad regionem Kapadocji, który słynie z szalonych formacji skalnych, poetycko nazwanych „bajkowymi kominami”. A potem prawdziwa gratka, można być świadkiem ceremonii Wirujących Derwiszów – niezwykłej praktyki religijnej, podczas której wielbiciele dosłownie kręcą się w kółko, aby osiągnąć oświecenie. Wędrówki na kucykach i jazda na rowerze górskim to alternatywne sposoby odkrywania tego wyjątkowego i pięknego regionu.

Yunak Evleri ze szczytu wzgórzaJaskinie Yunak EvleriHotel i jaskinie Yunak EvleriPrzód Yunaka EvleriegoWygląd zewnętrzny Yunaka EvleriegoYunak Evleri wejście do jaskińYunak Evleri nocąWejście do hotelu Yunak EvleriPokój relaksacyjny Yunaka EvleriegoSypialnia Yunaka EvleriegoPokój w jaskini Yunak EvleriTaras na dachu Yunaka EvleriTaras na dachu Yunak Evleri o zachodzie słońcaRestauracja na dachu Yunak EvleriYunak Evleri na dachu w nocyFajka wodna i taras z kominkiem do relaksu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector