Yotel  

W Yotel możesz spędzić noc w luksusowej kabinie jachtu, mając jednocześnie wszystkie zalety pobytu w Londynie, Nowym Jorku lub Amsterdamie. Choroba morska nie będzie tu problemem, kapitanie! Każdy mały pokój to triumf designu.

Łóżka typu queen-size są chowane, a niektóre pokoje mają nawet małą koję, która wystaje ze ściany nad łóżkiem. Za przesuwanymi drzwiami znajdziesz swoją toaletę i prysznic monsunowy. Twój pokój będzie miał stację roboczą wyposażoną w szalenie szybkie Wi-Fi i techno-ścianę z telewizorem z płaskim ekranem i stacją dokującą do iPoda.

W hotelach lotniskowych można wynająć kabiny na 4-24 godziny, co jest idealne na 12-godzinne opóźnienie lotu na lotnisku Heathrow. Zamiast wzdychać wraz z innymi pasażerami, możesz pracować lub odpoczywać w Yotelu. W nowojorskiej lokalizacji ponad 600 małych pokoi jest dostępnych nad dużą restauracją, w której można usiąść z przyjaciółmi i innymi gośćmi przy długich stołach.

Założę się, że już czujesz zapach sushi. A jeśli chcesz zapłacić więcej, możesz wziąć „pierwszą kabinę”, która jest trzykrotnie większa niż standardowe pokoje. Możesz zrelaksować się w wannie z hydromasażem wysoko na Manhattanie i obserwować mijającą noc.

YOTEL Główne wejście na New York Times Square

Powierzchowność hotelu Yotel w Nowym Jorku

Bezkontaktowa odprawa odbywa się za pośrednictwem stanowisk samoobsługowych.

Lobby Yotel z Yobotem

Yobot, robot firmy Yotel, automatycznie umieści Twój bagaż w bezpiecznym miejscu, jeśli zechcesz wybrać się na spacer po mieście.

Yobot

Komyuniti to miejsce, w którym znajdziesz espresso bar Grab + Go. Mają dania na wynos, kawę i dużą przestrzeń do spędzania czasu.

Restauracja i bar Yotel w Nowym JorkuDomki YotelPokój w Yotelu od środka

Sięgające od podłogi do sufitu okna pokoju Corner Queen zapewniają bajeczną panoramę Manhattanu i rzeki Hudson.

Pokój narożny Yotel z łóżkiem typu queen-size

Penthouse Suite King oferuje panoramę Nowego Jorku, w tym Empire State Building. Przesuwane drzwi sięgające od podłogi do sufitu otwierają się na taras z wanną na świeżym powietrzu.

Apartament typu Penthouse z łóżkiem typu king-sizeYotel taras w Nowym Jorku

Social Drink and Food to jeden z największych hotelowych tarasów na dachu w Nowym Jorku. Weź rzemieślniczy koktajl i ciesz się panoramą!

Yotel  

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector