W Abu Dhabi   Yas Island

Ten wyjątkowy hotel składa się z dwóch dwunastopiętrowych wież – jednej pośrodku toru i jednej w marinie z łączącą je pajęczą strukturą (skorupą siatki).

Istnieją dwa baseny na dachu. Ponadto, istnieje ogromny dach z tysiącami błyszczących, ciągle zmieniających się świateł LED, które Cię zachwycą. Na kolację można wybrać jedną z wielu 7 restauracji.

Hotel jest zbudowany na torze Yas Marina F1 Circuit, na którym odbywa się Grand Prix Abu Zabi, więc raz w roku hotel jest szalony dla Formuły 1!

Na jednym z najlepszych torów wyścigowych na świecie samochody rutynowo osiągają maksymalną prędkość 320 km/h. 60-metrowa „Słoneczna Wieża” jest zasilana energią słoneczną i obraca się, dzięki czemu masz najlepszy widok na akcję na torze poniżej.

Możesz popływać w basenie na dachu W Abu Dhabi – Yas Island, zanim udasz się na tor, aby przetestować najbardziej egzotyczne i ekscytujące samochody, jakie istnieją. Zapomnij o lokaju, ponieważ dwa apartamenty prezydenckie mają kuchnie i najlepszych szefów kuchni.

Pięciogwiazdkowy hotel W Abu Dhabi – Yas Island (wcześniej hotel Yas Viceroy) od momentu otwarcia w listopadzie 2009 roku jest jedną z największych atrakcji wyspy Yas Marina.

Hotel Yas

Wyspa Yas, na której zbudowany jest Yas Viceroy, nazywana jest także Monako Bliskiego Wschodu. Imponujący hotel zbudowany jest wokół przystani, częściowo na wodzie, a częściowo na lądzie.

Hotel Yas Marina

Hotel z 499 pokojami składa się z dwóch budynków hotelowych, każdy z 12 piętrami, które są połączone pięknie zaprojektowanym żelaznym szkieletem i szklanym chodnikiem.

Jas Wicekról

Ta rama składa się z 5096 szklanych paneli w kształcie rombu, które są białe w ciągu dnia, ale gdy tylko zachodzi słońce, lampy są włączane, a fasada regularnie zmienia kolor, oferując spektakularny widok.

Oświetlony hotel Yas Viceroy

The W Abu Dhabi – Yas Island jest prawdopodobnie najsłynniejszym hotelem w Abu Zabi, dzięki odważnemu projektowi i lokalizacji.

Tor wyścigowy i hotel YasYas Viceroy i tor wyścigowyArchitektura Yasa ViceroyaWygląd zewnętrzny Yasa Viceroya

Hotel znajduje się niecałe 13 minut jazdy od międzynarodowego lotniska w Abu Zabi, aw ciągu 15 minut znajdziesz się w centrum Abu Zabi, gdzie możesz odwiedzić wspaniały Wielki Meczet Szejka Zayeda.

Świecąca fasada hotelu Yas Viceroy

Luksusowy hotel oferuje jedenaście różnych lokali gastronomicznych i salonów, w których można delektować się daniami z całego świata, w tym specjałami kuchni śródziemnomorskiej, włoskiej, japońskiej Teppanyaki i południowo-wschodniej Azji.

Restauracja hotelu Yas ViceroyBar hotelowy Yas Viceroy

Hotel posiada własne spa, które zostało zaprojektowane jako tradycyjna łaźnia turecka.

Wnętrze hotelu Yas Viceroy

W większości pokoi z balkonu roztacza się wspaniały widok – więc wybierz mądrze, jeśli planujesz zarezerwować pokój podczas wyścigu F1!

Pokój w hotelu Yas ViceroyPokój w hotelu YasPokój w hotelu Yas MarinaPokój wicekróla Yasa

Uderzająco odważna konstrukcja łóżka ma kształt samochodu. Zbieg okoliczności? nie sądzę!

Projekt pokoju hotelowego Yas Viceroy w czerni i bieliŁazienka w hotelu Yas ViceroyBar na dachu hotelu Yas Viceroy

Na dachu znajdziemy dwa baseny z pięknym widokiem na okolicę, zwłaszcza podczas zachodu słońca.

Basen na dachu hotelu Yas Viceroy

Ponadto goście hotelu mogą korzystać z Yas Beach Club, w którym znajduje się basen, bar i zaplecze gastronomiczne. Goście hotelu mogą bezpłatnie korzystać z klubu plażowego i transferu z hotelu do klubu plażowego.

Basen hotelu Yas Viceroy

Super-luksusowy hotel położony jest pośrodku toru Yas Marina Circuit, na którym odbywa się coroczne Grand Prix Formuły 1. Jeden z zakrętów toru biegnie nawet pod hotelem, co jest niesamowitym widokiem, który można zobaczyć podczas listopadowego wyścigu Formuły 1.

Wyścig Formuły 1 na torze Yas Marina Circuit

McLaren na torze — fot. Charlie B. Miranda

McLaren na torze

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector