Xoxo   Hostel

Anjuna, położona w północnym Goa, to małe miasteczko z długą plażą pełną barów i restauracji oraz jednymi z najlepszych klubów nocnych. Gęsty las skrywa nieprawdopodobnie fajny hostel imprezowy na skraju Anjuna.

Xoxo wykorzystał słynne drewniane konstrukcje w kształcie litery A. Ten typ architektury ma doskonałą izolację termiczną, a dzięki stromo nachylonemu dachowi jest w stanie wytrzymać typowe dla Goa ulewy z piorunami.

Mimo że hostel sprawia wrażenie kurortu na ucieczkę z budynkami w kształcie litery A i basenem, jest bardzo przystępny cenowo. Turyści z ograniczonym budżetem mogą wybrać pokoje z łóżkiem piętrowym, ale jeśli potrzebujesz więcej prywatności, są też prywatne apartamenty.

Hostel Xoxo dysponuje barem koktajlowym i wieczorami z muzyką na żywo, podczas których można tańczyć przez całą noc. A jeśli chcesz spędzić dzień na plaży, to około dziesięciu minut jazdy na rowerze.

Xoxo Hostel W NocyKabiny hostelu XoxoArchitektura Xoxo Hostel A-FrameXoxo Hostel Drewniana chataPokój w akademiku Xoxo HostelNocny taras hostelu XoxoXoxo Hostel Pracuje W Huśtawkowym KrześleXoxo Hostel RelaksXoxo Hostel W Nocy Z Piwem CoronaXoxo Hostel Cocktail Bar Z Piękną DziewczynąGłówny budynek hostelu XoxoXoxo Hostel Muzyka na żywo wieczoremXoxo Hostel Śniadanie przy basenie

Plaża Anjuna w Goa

Plaża Anjuna, Goa

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector