Woodpecker   Hotel

Aby dostać się do pokoju, należy wspiąć się po drabinie linowej na wysokość 13 metrów. Znajduje się wysoko w konarach wspaniałego Dębu, który ma 130 lat. Z prywatnego balkonu będą Państwo mogli podziwiać spektakularne widoki na park publiczny i jezioro Mälaren. Obsługa pokoju jest świadczona za pomocą systemu kół pasowych lub możesz zdecydować się na wyciągarkę w górę iw dół z pokoju.

Artysta Mikael Genberg zaprojektował hotel tak, aby wyglądał jak tradycyjna szwedzka czerwona chata, umieszczona w koronie drzewa, jakby została tam osadzona przez baśniowe tornado. Został zbudowany w 1998 roku i jest zawieszony na bardzo mocnych drutach, dzięki czemu żadne gwoździe nie uszkodzą drzewa. Zakwaterowanie jest wygodne i rustykalne z suchą toaletą. Ponieważ w tej chwili nie ma ogrzewania, można tam przebywać tylko w sezonie letnim.

Vasaparken to centralnie położony park miejski w Västerås. Spędzenie tutaj nocy może być najfajniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłeś! Wyobraź sobie noc pełną śmiechu z przyjaciółmi w parku, a kiedy zapada noc, zamiast wracać do domu do betonowego budynku, po prostu wspinasz się po linach do swojego domku na drzewie.

Hotel DzięciołHotel Dzięcioł zimą

Zdjęcie autorstwa Udo Schrötera

Hotel HackspettHotel Woodpecker w centralnym parku VasterasDomek na drzewie Hotelu DzięciołHotel Dzięcioł od dołuWidok pokoju hotelowego Woodpecker na VasterasWeranda hotelu Dzięcioł

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector