Winterlake   Lodge

Alaska to jedna z nielicznych granic na świecie. Jego gęste lasy są domem dla łosi, niedźwiedzi i okazjonalnych myśliwych o krzemiennych oczach. Twój domek na Alasce to tradycyjna chata z bali zbudowana w starym stylu buszmenskim. Wszystkie meble są ręcznie rzeźbione i wykonane lokalnie. Pięć domków znajduje się wzdłuż brzegu jeziora o długości mili, pełnego ryb, które żywią populację orłów.

Wypłyń kajakiem lub kajakiem po jeziorze i wróć do swojej kabiny, aby obejrzeć zachód słońca z bujanego fotela na werandzie – fajka i broda opcjonalnie. Wędruj szlakiem Iditarod Sled Dog Trail, który jest domem dla słynnych wyścigów psich zaprzęgów i był używany przez rdzenną ludność od setek lat. Lub odkryj park narodowy pod śmiercionośnymi szczytami Mt McKinley.

Niektórzy ludzie uwielbiają to, co stało się znane jako „dzikie pływanie”, a pobliskie jezioro oferuje możliwość przeżycia orzeźwiającej kąpieli na świeżym powietrzu. Przewodnicy schroniska pomogą Ci dostrzec niektóre z rzadkich dzikich ptaków w okolicy, zanim wrócisz do swojej kabiny na zasłużoną kąpiel w wannie z hydromasażem.

Domek WinterlakeDrewniany dom Winterlake LodgeSalon Winterlake LodgeDrewniane wnętrze Winterlake LodgeWnętrze Winterlake LodgeJadalnia w Winterlake LodgeWnętrze Winterlake LodgeBar w Winterlake LodgeWanna z hydromasażem w Winterlake Lodge z widokiem na jezioroRafting w Winterlake LodgeLot helikopterem w Winterlake Lodge w górachWinterlake Lodge w zimie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector