White Desert   Antarctica

Poznaj jedyne luksusowe zakwaterowanie na Antarktydzie. A właściwie jedyna tymczasowa chata – poza sezonem jej konstrukcje są rozbierane bez śladu ludzkiego.

Biała Pustynia to wyjątkowy pakiet wrażeń dla superbogaczy, który będzie działał od listopada do stycznia, począwszy od 2022 roku. Niestety, poza tym krótkim okresem, silne wiatry tworzą nieprzyjazne warunki do pobytu na Antarktydzie.

The White Desert to dzieło Robyn i jej męża, Patricka Woodheada. Para polarników postanowiła zainwestować swoje oszczędności w jedną z najbardziej rewolucyjnych koncepcji zakwaterowania na świecie.

Początkowo gościli naukowców i polarników, którzy odkrywali cuda wnętrza Antarktydy. Ale teraz luksusowy eko-obóz jest otwarty dla poszukiwaczy przygód z całego świata z osiemdziesięcioma osobami.

Przylatujesz do jednego z najbardziej odległych miejsc na Ziemi prywatnym samolotem Gulfstream g550. Po wylądowaniu na oblodzonym pasie pasa startowego Wolf’s Fang wychodzisz z prywatnego odrzutowca, aby poczuć potęgę ujemnych temperatur.

Lądowanie na Antarktydzie prywatnym odrzutowcem Gulfstream G550

Surowe piękno antarktycznej dziczy zapiera dech w piersiach, dopóki nie usłyszysz ryku specjalnie przygotowanej ciężarówki z napędem 4×4, która zabierze Cię do miejsca zakwaterowania.

Ciężarówka 4x4 firmy White Desert AntarcticaSalon lodowy White Desert Antarctica

Po przybyciu do prywatnego salonu gospodarze przygotują ci martini z 10 000-letnim lodem. Ciekawe, jak to smakuje!

White Desert Antarctica Ice Lounge Napoje powitalne

Obóz Echo to najnowszy, kosmiczny dodatek White Desert z najnowocześniejszymi kulistymi „niebiańskimi strąkami” z włókna szklanego. Z daleka gromada ciemnosrebrnych kapsuł na grubej pokrywie lodowej wygląda jak obóz na odległej planecie.

Strąki echa nieba White Desert Antarctica

Sześć futurystycznych strąków jest oszałamiająco luksusowych jak na tę część Ziemi.

Futurictic Echo Capsules White Desert Antarctica

Przez cały pobyt doświadczeni gospodarze i szefowie kuchni zadbają zarówno o głód jedzenia, jak i przygód.

Biała Pustynna Antarktyda Echo PodBiała Pustynna Antarktyda Echo Pod Wnętrze

Ich wnętrza oferują komfort 5-gwiazdkowego hotelu z wystrojem inspirowanym „2001: A Space Odyssey”. Wyobraź sobie, że jesteś w kabinie, która przypomina podróż na nieodkrytą planetę, podczas gdy przez zakrzywione okna sięgające od podłogi do sufitu widać odległą krainę śniegu, lodu i skał.

Biała Pustynna Antarktyda Kapsuła od podłogi do sufitu Okna z widokiem na pustynięBiała Pustynna Antarktyda Pod Łóżko

Kapsuły kosmiczne zawierają zdjęcia wykonane przez Terry’ego Virtsa, emerytowanego astronautę, który wykonał te niesamowite zdjęcia podczas pobytu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).

Biała Pustynna Antarktyda Pod Wnętrze

I nie jest jedynym astronautą, który odwiedził antarktyczny kurort. Buzz Aldrin przebywał w Whichaway Camp, piaskowych strąkach Białej Pustyni zbudowanych w pierwszej fazie projektu.

Szczegóły wnętrza białej pustyni AntarktydyBiała pustynia Antarktyda Echo Pod Sci-Fi Drzwi do łazienki

Możesz także spędzić pełną przygód noc biwakując na lodzie, jeśli prognoza pogody wskazuje, że warto jechać.

Brunch na świeżym powietrzu na AntarktydzieWędrówki po Antarktydzie

Istnieje niezliczona ilość wycieczek, w których możesz wziąć udział. Od spacerów po jaskiniach lodowych, pieszych wędrówek po bezdrożach, wspinaczki lodowej, jazdy na nartach po jazdę na grubym rowerze.

Fatbike na Antarktydzie

A jeśli to wszystko brzmi zbyt nudno, co powiesz na wizytę na biegunie południowym, najbardziej wysuniętym na południe punkcie na Ziemi?

Ziemia Królowej Maud na AntarktydzieLodowiec AntarktydyNiebieski lód AntarktydyEksploracja jaskiń lodowych na Antarktydzie

Podczas pobytu zobaczysz wiele dzikich zwierząt, w tym największy gatunek pingwina, pingwina cesarskiego. Możesz odwiedzić Atka Bay, aby zobaczyć 28-tysięczną kolonię pingwinów cesarskich.

Pingwin Cesarski W Zatoce Atka

Pierwszy zestaw kapsuł odkrywców Białej Pustyni znajduje się w obozie Whichaway.

Który obóz

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector