West Usk   Lighthouse

Ta latarnia morska, zbudowana w 1821 roku przez szkockiego architekta, położona u ujścia rzeki Usk w Wielkiej Brytanii, mieści obecnie cztery pokoje gościnne. Kamienne spiralne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się wszystkie pokoje do wynajęcia. Sypialnie w kształcie klina (ustawione wokół studni życzeń) są wypełnione naturalnym światłem; jeden ma nawet łóżko wodne. Goście mogą podziwiać piękne widoki na okolicę ze swoich pokoi lub podziwiać krajobrazy z wanny z hydromasażem w ogrodzie na dachu.

W West Usk Lighthouse dostępnych jest również wiele zabiegów poprawiających samopoczucie i sesji holistycznych, od Reiki po masaż tajski, a nawet hipnoterapię. Ta latarnia morska jest jeszcze bardziej dziwaczna: naturalnej wielkości Dalek (robot zmutowany), Dr. Who Tardis (wehikuł czasu i statek kosmiczny) oraz kilka dekoracji budek telefonicznych.

Latarnia znajduje się 10 mil jazdy na północny wschód od Cardiff i zaledwie dwie godziny jazdy od Londynu, położona między Newport i Cardiff, z widokiem na Usk i ujścia rzek Severn oraz Kanał Bristolski. W pobliżu znajduje się również dziesięć pól golfowych. Krowy i dzikie konie można zobaczyć wędrujące po okolicznych polach wśród jasnych i kolorowych upraw w okresie letnim.

Latarnia morska West Usk z ogrodem na dachuLatarnia morska West Usk i kamienista plażaWnętrze latarni morskiej West UskJadalnia w latarni morskiej West UskOkrągłe schody latarni morskiej West UskPrzytulny pokój w West Usk LighthouseSypialnia w latarni morskiej West UskPokój żeglarski w latarni morskiej West UskWidok na plażę z pokoju West Usk LighthouseWest Usk Latarnia Morska Okno Wieczorem Widok Na MorzeTaras latarni morskiej West UskJacuzzi w ogrodzie na dachu latarni morskiej West UskWidok na morze z latarni morskiej West UskArchiwalne zdjęcie latarni morskiej West Usk z XIX wieku

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector