Wendy  

W walijskim wybrzeżu jest coś, co trudno wyrazić słowami… jest dramatyczne i jednocześnie delikatne, a mity i opowieści wsiąkają w ziemię jak deszcz. Oto kraina starożytnych smoków, gdzie Balyn zadał bolesny cios i pogrążył królestwo w nędzy, walczących Książętach i ognistych przebudzeniach XIX wieku – jest to kraina bardziej ziemska i namiętna niż jej bardziej odnoszący sukcesy i mózgowy sąsiad.

Prawdopodobnie nie ma lepszego sposobu na przeżycie uczucia, które prymitywnie obmacuję, niż zatrzymanie się w Aberporth Express; To znaczy, przerobiony wagon kolejowy stoi na urwistym klifie. Wewnątrz jesteś chroniony przed żywiołami; wyłożone dębową boazerią wnętrze jest w pełni ogrzewane i luksusowo wyposażone z kuchnią, dwiema sypialniami i werandą. Witryna jest jednym z najlepszych sposobów na obserwowanie fok i delfinów butlonosych w Wielkiej Brytanii. Dowiedz się więcej o Walii i zatrzymaj się w tym wyjątkowym hotelu.

Wendy - Aberporth ExpressKorytarz wagonuWendy — salon Aberporth ExpressKuchnia Aberporth ExpressSypialnia Aberporth ExpressŁazienka Aberporth ExpressGreg

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector