The Waterhouse   at South Bund

Podczas gdy na zewnątrz Waterhouse brakuje blasku i blasku, wewnętrzne pokoje tego hotelu są eleganckie i nowoczesne, urządzone w śnieżnobiałej kolorystyce i jasnym drewnie. Przemysłowa fasada tego hotelu, zlokalizowanego w Szanghaju, pochodzi z jego dawnego życia jako magazynu, którego historia sięga lat 30. XX wieku. Był również używany jako kwatera główna armii chińskiej podczas II wojny światowej. Podróżni odwiedzający Waterhouse będą mieli dostęp do wielu sklepów i miejsc do zwiedzania w okolicy.

„Bund” odnosi się do popularnej dzielnicy nadbrzeżnej w centrum Szanghaju, która naprawdę ożywa w miesiącach letnich. Bund rozciąga się na jedną milę wzdłuż brzegu rzeki Huangpu i pojawił się na pierwszym etapie The Amazing Race 21. Masz ochotę na drinka i relaks? Udaj się do baru na dachu w Waterhouse i podziwiaj panoramę Pudong.

Table Nº1 to restauracja znajdująca się na parterze Waterhouse i oferująca wyjątkowe wspólne doznania kulinarne, które zachęcają gości do interakcji w nieformalnym otoczeniu. Z potrawami takimi jak risotto z czarnymi truflami, świeża kukurydza ze śmietaną i pieczona żabnica z brązowym masłem, goście Waterhouse byliby niedbali, gdyby nie jedli tutaj podczas swojego pobytu.

Waterhouse na zewnątrz budynku South BundWaterhouse przy głównym wejściu South Bund ze starym roweremWaterhouse w holu South BundWaterhouse przy odprawie South Bund i masywne betonowe ścianyWaterhouse przy betonowych schodach South BundSypialnia The Waterhouse w South Bund z przeszkloną łazienkąApartament Waterhouse w South Bund junior suiteApartament Waterhouse w South BundApartament Waterhouse w South Bund nocąWaterhouse na tarasie na dachu South BundWaterhouse na fasadzie South Bund

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector