Watamu   Treehouse

Watamu Treehouse został nazwany „Najlepszym hotelem w Kenii” i nic dziwnego, dlaczego! Położony na spokojnej kenijskiej plaży Watamu i zbudowany wysoko wśród wierzchołków drzew, hotel ten oferuje gościom nierzeczywisty widok na wybrzeże Oceanu Indyjskiego i bujne okoliczne lasy. To idealne miejsce na wypoczynek dla osób szukających spokojnego odosobnienia. W rzeczywistości misją Watamu Treehouse jest „przyczynianie się do podróży uzdrawiania i zdrowia”.

Ten domek na drzewie nie jest typową drewnianą konstrukcją. Składa się raczej z dwóch wież z białego kamienia, usianych kolorowymi panelami z przetworzonego szkła, wykonanymi przez miejscowego artystę i konserwatora przyrody Naniego Croze’a. Północna Wieża ma trzy dwuosobowe sypialnie, a Południowa Wieża ma cztery. Każdy pokój ma własną łazienkę, niesamowite widoki i jest zupełnie wyjątkowy. Wszystkie pokoje mają swój urok. Domek na drzewie obejmuje również basen, który jest wspólny dla obu wież.

Prawdziwą gratką są jednak wszystkie oferowane atrakcje! Od relaksującego spa Lakshmi w Watamu po zajęcia jogi i medytacji w domku na drzewie — istnieje wiele sposobów na doładowanie. Studio na dachu, najwyższy punkt w Watamu, to niesamowite miejsce na zajęcia jogi o zachodzie słońca. Treehouse oferuje również codzienne wycieczki przyrodnicze na kajakach i deskach do wiosłowania na stojąco, z których każdy może korzystać. A dla bardziej odważnych jest kitesurfing tuż przed Treehouse z Tribe Watersports, Bio-Ken Snake Farm zaledwie dziesięć minut jazdy od hotelu lub wycieczka do odległego i uroczego Che Shale Lodge.

Domek na drzewie Watamu z widokiem na plażę w tleDomek na drzewie Watamu na zewnątrz ze schodamiWewnętrzne schody Watamu TreehouseJadalnia Watamu TreehouseWatamu Treehouse kolorowe mozaikowe oknaWnętrze domku na drzewie WatamuPokój wodnyPokój wodny Watamu TreehouseŁazienka Watamu Treehouse z widokiem na przyrodęPokój Sunrise z panoramą 360°Pokój o wschodzie słońca w domku na drzewie Watamu z panoramą 360 stopniŁazienka na dachu Watamu TreehouseRelaks na dachu Watamu Treehouse z panoramą plaży i przyrodyPokój do jogi Watamu Treehouse z widokiem na przyrodęJoga o zachodzie słońcaJoga o zachodzie słońca w Watamu Treehouse w KeniiBaseny Watamu TreehouseBasen Watamu Treehouse z huśtawkąŁóżko huśtawka Watamu TreehouseDom przy plaży WatamuKajakarstwo w lasach namorzynowych Watami, Kenia zdjęcie lotniczeSUP Joga w namorzynachSUP Joga w namorzynachKajakarstwo o zachodzie słońcaDelfin na plaży Watamu w Kenii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector