Walworth   Castle

Na szczęście to nie Walworth Castle w Londynie jest prawdziwym, nieprzerobionym więzieniem. Nie, to jest Walworth w hrabstwie Durham, jednym z najbardziej wiejskich i najpiękniejszych hrabstw w Anglii. Części zamku pochodzą z XII wieku, kiedy najeźdźcy normańscy wznieśli w całym kraju łańcuch fortyfikacji w celu zniewolenia miejscowych. W dzisiejszych czasach miejscowi są uśmiechnięci i gościnni i nie potrzebują brutalizacji.

Części zamku są utrzymywane jako część dziedzictwa angielskiego i możesz zwiedzać teren, zwiedzać zamek i sprawdzać przerażające lochy. Okolica jest pełna miejsc o znaczeniu historycznym. Jeśli wolisz rozpieszczanie, możesz umówić się na wizytę u hotelowego fryzjera i kosmetyczki, a nawet uzyskać sztuczną opaleniznę, która ostatnio stała się czymś w rodzaju tradycji w północnej Anglii. Można zjeść i napić się w tradycyjnym angielskim pubie, a ich restauracja została nagrodzona rozetką AA. Istnieje również możliwość prywatnej kolacji w jednym z ich specjalnych pokoi.

Widok z lotu ptaka zamku WalworthZamek WalworthJesienny taras Walworth CastleZamek Walworth przez wizjerZamek Walworth z angielską flagąHotel Walworth CastleZamek Walworth zimąŚnieżne wejście do Walworth CastleŚredniowieczne wnętrze zamku WalworthDrewniany posąg lwaRestauracja hotelu Walworth CastleKrólewskie łóżko Walworth CastleKrólewski pokój hotelu Walworth CastleKrólewski apartament hotelu Walworth CastleZamek Walworth i kozyPrzyroda wokół WalworthŚredniowieczne mury w WalworthWalwortha

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector