W New York   Times Square

Ten nowoczesny nowojorski hotspot jest centralnie położony i idealny dla tych, którzy chcą podbić wielkie jabłko. Pokoje są jasne, rześkie i czyste, z białą pościelą i widokiem na miasto. Wystrój hotelu czerpie inspirację z żywiołów natury – ziemi, ognia i wody. Odważysz się wejść na szczyt? Sprawdź „Extreme Wow Suite” z własnym prywatnym tarasem i zapierającymi dech w piersiach widokami na miasto, które nigdy nie śpi.

Głodny? Chociaż w mieście można znaleźć mnóstwo pysznych potraw, możesz być zmęczony poruszaniem się po taksówkach i metrze – tutaj pojawia się restauracja Heartbeat. Położona na W restauracja Heartbeat oferuje innowacyjne wersje klasycznych potraw. Spróbuj sera Midtown Mac n lub grillowanego łososia atlantyckiego!

Położony w centrum Manhattanu hotel W znajduje się zaledwie kilka kroków od Times Square, Central Parku i Rockefeller Center.

Recepcja hotelu W Nowy JorkW salonie New York Times Square z elegancką sofąW nowojorskim salonieW nowojorskim barzeKoktajle barowe W New YorkW salonie barowym w Nowym JorkuBar W New York ustronne miejsce na drinka z przyjaciółmiRestauracja hotelowa W New YorkApartament hotelowy W Nowy JorkPokój hotelowy W Nowy Jork z panoramą Nowego JorkuPokój hotelowy W Nowy JorkSpojrzenie w dół na ulice Nowego Jorku z pokoju hotelowegoPokój hotelowy W Nowy JorkSpojrzenie w dół na ulice Nowego Jorku z pokoju hotelowego

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector