W Aspen  

Aspen stało się mekką entuzjastów narciarstwa i jest jednym z najsłynniejszych ośrodków narciarskich na świecie. Popularny ośrodek słynie z obserwacji celebrytów, wykwintnych restauracji, luksusowych hoteli, tętniącej życiem rozrywki po nartach, wspaniałych sklepów i czterech gór z imponującymi terenami narciarskimi.

Górnicze dziedzictwo Aspen zostało uwzględnione w wystroju wnętrz hotelu. Korytarze są jak szyby górnicze, ale bez zastraszającej części sufitu, która mogłaby rozbić się o głowę. Srebrne dekoracje ścienne w pokojach z metalowymi ramkami również mają silny klimat wydobywania minerałów.

Wnętrza to nie tylko styl industrialny. Typowy dla nieruchomości W, projekt jest ekscentryczny z żywymi kolorami i ekskluzywnymi designerskimi meblami.

Takich jak Extreme Wow Suite z okrągłym łóżkiem otoczonym złotymi kratami. Najdroższy i najbardziej szalony apartament w hotelu ma centralne miejsce na ognisko, wannę z hydromasażem i stanowisko DJ-a.

Gdzie jest Aspen?

Aspen to jeden z najbardziej ekskluzywnych ośrodków narciarskich w USA, położony w Kolorado w regionie Gór Skalistych. Miasto jest tak popularne wśród najbogatszych, że floty prywatnych odrzutowców i helikopterów lądują zimą na lotnisku hrabstwa Aspen-Pitkin.

Niegdyś tętniące życiem miasto górnicze, w którym znaleziono największą na świecie bryłę srebra o wadze 935 kilogramów czystego srebra, jest teraz ekskluzywnym miejscem wypoczynku na łonie natury, w którym odbywają się różne imprezy sportów zimowych.

Gwiazdy napływające do Aspen, by kupić rezydencję, spowodowały gwałtowny wzrost cen nieruchomości, a teraz miasto ma najwyższe ceny nieruchomości w całych Stanach Zjednoczonych.

Budynek hotelu W Aspen

W Aspen znajdują się trzy restauracje, odkryty basen na dachu i całodobowy klub fitness.

W Aspen Hotel Z Odkrytymi BasenamiRecepcja hotelu W Aspen

Mural w holu to kolorowy ukłon w stronę historii Aspen.

Lobby hotelu W AspenW Aspen Hotel Grotto BarRestauracja W Aspen Hotel Living Room

Hotel W Aspen oferuje trzy lokale gastronomiczne. The Wet Deck – bar przy basenie z przekąskami; Living Room – główna restauracja otwarta w porze śniadania, lunchu i kolacji oraz 39 Degrees – fajny bar czynny od wtorku do soboty.

Restauracja w hotelu W AspenApartament W Aspen Hotel Extreme WowSypialnia hotelu W AspenŁazienka hotelu W AspenPokój dwuosobowy na podwyższeniu w hotelu W Aspen

Nieoczekiwanie fajne pokoje z łóżkiem piętrowym oferują miejsce dla dwóch do czterech bliskich przyjaciół, którzy nie mają nic przeciwko wspólnemu spaniu.

To nieprawdopodobna koncepcja poza hostelami, ale trend „poshtel” wciąż rośnie i ma sens podczas szalonego weekendowego wypadu na narty z najlepszymi towarzyszami.

W Aspen Hotel Queen Pokój z łóżkiem piętrowymW Aspen Hotel Taras na dachu z widokiem na Góry SkalisteW Aspen Hotel Igloo WyżywienieObszar dachu hotelu W Aspen

Hotelowy taras na dachu jest absolutnym hitem i miejscem, w którym spędzisz znaczną część swojego czasu.

Połączyli wszystko, co atrakcyjne w tarasach dachowych z zapierającą dech w piersiach panoramą 360 stopni. Jest basen, jacuzzi, bar i wygodne siedzenia z centralnie umieszczonym designerskim kominkiem.

Bar na dachu hotelu W Aspen

Funkcjonalne reflektory ciepła doskonale utrzymują ciepło w mroźne zimowe dni, dzięki czemu nie zamarzniesz, gdy wypijesz zasłużonego drinka po długim dniu spędzonym na nartach.

W Aspen Hotel Rooftop Modne reflektory ciepłaW Aspen Hotel Taras na dachu Przytulne miejsce na ogniskoBasen na dachu hotelu W AspenW Aspen Hotel przy basenieW Aspen Hotelu Ogień Podczas ZimyW Aspen Hotelowy Plenerowy Basen Podczas Zimy

Jeśli nie jesteś zapalonym narciarzem, ale lubisz wędrówki w dziewiczej przyrodzie wokół jednych z najpiękniejszych gór w USA, to lato to najlepszy czas na wizytę w W Aspen, kiedy ceny poza szczytem mogą być jedną trzecią stawek zimowych.

Osika I Gór Skalistych

Narciarstwo w Aspen

W pobliżu znajdują się jedne z najlepszych stoków narciarskich. Wspólne karnety narciarskie są ważne na skoczniach narciarskich Aspen, Snowmass, Highlands i Buttermilk.

Cztery tereny narciarskie oddalone są od siebie o nie więcej niż 25 minut, a dzięki darmowemu autobusowi między lokalizacjami nie ma problemu, aby się tam dostać. Ponadto Twoje narty są transportowane między tymi lokalizacjami, więc nie musisz sam o to dbać.

Narciarstwo Aspen

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector