Vivere   Suites & Rooms

Otoczony potężnymi górami, zaledwie rzut kamieniem od jeziora Garda – największego jeziora we Włoszech i popularnego miejsca wypoczynku – Vivere Arco umożliwia wybór spośród wielu apartamentów z aneksami kuchennymi, osobnym wejściem i dostępem do werandy z widokiem na basen basen.

Architektura ze szkła i drewna tworzy naturalną, ale ciepłą atmosferę i łatwo jest poczuć się jak w domu, kiedy wejdziesz do swojego super łóżka. Kiedy pogoda się ochładza – a jest chłodno, jak na zboczu góry, trzeba zakopać się w ziemi – wtedy jest wspólny salon z kominkiem i fantazyjnym sprzętem stereo. Zabiegi odnowy biologicznej wykonuje wyszkolona naturopatka, która jest trochę jak współczesna przebiegła kobieta, tylko bardziej atrakcyjna, milsza i wyszkolona kosmetyczka. Miłośnicy wina będą zachwyceni butelkami wykonanymi z lokalnych winnic właściciela – merlot jest szczególnie bezczelny, jak słyszałem.

Apartamenty i pokoje VivereBudynek Vivere Suites & Rooms w nocySalon Vivere Suites & RoomsVivere StudioPokój VivereApartament Vivere z zewnątrzPakiet projektowy VivereŻywa kuchniaBasen VivereBasen Vivere w nocyBasen Vivere i góryChłodzenie Vivere

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector