Vintage Hotel   Brussels

Wejście do hotelu Vintage w Brukseli może sprawić, że poczujesz się, jakbyś wszedł do wehikułu czasu. Żegnaj XXI wiek, witaj lata 60. i 70.! Ta przebudowana, rodzinna rezydencja znajduje się w centrum miasta, kilka kroków od Avenue Louise – znanej ulicy handlowej z luksusowymi sklepami, takimi jak Gucci i Armani. Wszystkie 29 pokoi jest wyposażonych w projekty w stylu retro, kudłate dywany i puszyste poduszki, dzięki którym goście poczują się funky (w dobrym tego słowa znaczeniu!). Niektóre pokoje wyposażone są nawet w wanny na nóżkach dla tych, którzy szukają relaksującej kąpieli.

Żaden szczegół nie jest zbyt mały, od mini kostek Rubika na kluczach do pokoju po płyty winylowe wirujące w sali śniadaniowej o tematyce lat 60. i 70. Goście będą mogli skosztować świeżych produktów partnerów hotelu (Fleur du Pain, soki Charly, tradycyjne dżemy, czekolada Dolfin itp.). Dzięki pozycjom menu, w tym świeżemu chlebowi, dżemom, półmiskom z serem i wieprzowiną i nie tylko, podróżni nie wyjdą stąd głodni.

To, co czyni ten hotel naprawdę wyjątkowym, poza kudłatymi dywanami i odważnymi kolorami, to możliwość skorzystania przez gości z „glampingu”! Na bezpiecznym tarasie hotelu Vintage stoi przyczepa kempingowa Airstream z 1958 roku. W pełni odnowiona i wyposażona we wszystko, czego gość może potrzebować, w tym prysznic i część wypoczynkową, to nie tylko pokój, ale przeżycie.

Zaledwie dwie minuty spacerem od przystanku tramwajowego Stephanie, ten modny hotel znajduje się w pobliżu kultowej fontanny Manneken Pis i Grand Place, głównego placu miasta.

Projekt wejścia do hotelu w Brukseli w stylu vintageSalon w stylu vintage Hotelu BrukselaJadalnia w salonie Vintage Hotel BrusselsBar Vintage Hotel Brussels z winamiSalon w stylu Vintage Hotel BrusselsSalon w przyczepie kempingowej Vintage Hotel BrusselsSypialnia w przyczepie kempingowej Vintage Hotel BrusselsPokój w zabytkowym hotelu BrukselaVintage Hotelowa Bruksela łazienka z czerwonym retro telefonemSypialnia Vintage Hotel BrukselaZabytkowy ogród Hotelu Bruksela

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector