Village   Flottant

Czy jest lepszy sposób na uczczenie natury niż unoszenie się na wodzie? Domki Village do wynajęcia są ogrzewane i wygodne, ale prawdziwą atrakcją jest niesamowite uczucie unoszenia się na wodzie podczas snu w wygodnym łóżku lub kolacji z przyjaciółmi. Możesz mieć kabinę na wodzie lub wybrać bardziej tradycyjną żaglówkę.

Położony nad stawem, zawsze jesteś w bezpiecznym miejscu i możesz spodziewać się grilla na drewno. Sceneria jest epicka, dając przebłyski obszaru Azorów. Możesz zrelaksować się z koszem posiłków lub pływającym zestawem koktajli lub spróbować pływających restauracji i pobliskich chat. Jest tu tak wiele ryb, że turyści często widzą je wystające z wody! Można tu zobaczyć egzotyczne rośliny, takie jak rajski ptak, a także podziwiać wspaniałe widoki.

Jest to idealne miejsce na miesiąc miodowy lub rocznicę, ponieważ istnieje opcja bukietu róż, a także spotkań rodzinnych z mnóstwem, jak się domyślacie, wędkowania!

Zachód słońca w pływającej wioscePływająca wioska we mglePływająca drewniana chata w naturzeKokon pływająca drewniana chataPływająca drewniana chataWidok wschodu słońca z pływającej wioskiNa pokładzie pływającej drewnianej chatyWnętrze drewnianej chatyTaras chaty Floating VillagePort w pływającej wiosceTaras portowy

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector