W Miami  

Położony przy Brickell Avenue, dzielnicy finansowej Miami, hotel ten jest przeznaczony dla elity biznesu, ale nadal znajduje się w pobliżu interesujących części miasta. Popływaj w basenie bez krawędzi o długości 300 stóp, a następnie umyj się w barze przy basenie i kominku. Lubisz szachy, ale stwierdzasz, że zwykłe plansze nie są wystarczająco naturalnej wielkości? Cóż, ten problem rozwiązuje super duży zestaw szachów.

Istnieją pokoje gościnne, apartamenty i rezydencje z wyżywieniem we własnym zakresie, które są jak dom, ale z personelem hotelowym. Teraz, jeśli chodzi o poczekalnie, masz poczekalnie pierwszej klasy, które znajdziesz na każdym lotnisku, więc na dodatek ten hotel ma Ultra Lounge, który jest jak inne poczekalnie, ale bardziej… ultra. A po nocy spędzonej na różnych efektownych imprezach, takich jak popularna noc „modelek z butelkami”, udaj się do spa o powierzchni 28 000 stóp kwadratowych na zabieg relaksacyjny lub trening w efektownej siłowni. Więc zostań tutaj, to najlepsze z seksownego Miami.

Posągi wejściowe wicekról MiamiBaseny Viceroy Miami nocąLobby wicekról MiamiPokój wicekról MiamiŁazienka wicekról MiamiBaseny spa Viceroy MiamiTaras wicekról MiamiLeżaki na dachu Viceroy MiamiBasen na dachu Viceroy MiamiImpreza w basenieFifty Ultra LoungeWidoki MiamiBaseny Viceroy MiamiBasen z powietrza

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector