VATC   SleepPod

Vietnam Airlines Tourism Company (VATC) to stosunkowo nowe przedsięwzięcie, którego celem jest zrewolucjonizowanie branży lotniczej i turystycznej. Usługa SleepPod to przedsięwzięcie mini-hotelowe na międzynarodowym lotnisku Noi Bai.

Chociaż Wietnam nie jest pierwszym krajem, który oferuje SleepPods na swoich lotniskach, VATC SleepPods zostały zaprojektowane z myślą o rozrywce i relaksie dla klientów, którzy mają długie przesiadki lub po prostu potrzebują złapać kilka zzz między lotami.

Przedsiębiorstwo VATC oferuje 14 strąków, z których 11 to bliźniacze strąki. W pojedynczych kapsułach znajduje się łóżko, biurko i telewizor. Podwójne kapsuły są wyposażone w te same udogodnienia, ale w dwukrotnie większej ilości. Kapsuły oferują również Wi-Fi, budzik, bezpłatny napój i przekąskę oraz przewodnik po Wietnamie dla gości.

Międzynarodowy port lotniczy Nội BaiGłówny budynek międzynarodowego lotniska Noi Bai w nocyZałoga VATC SleepPodKapsuły VATC SleepPodsKapitan i stewardesa VATC SleepPodGoście w VATC SleepPodPodstawa do spania VATCWnętrze VATC SleepPod z telewizoremŁóżka piętrowe VATC SleepPod w kapsuleStolik nocny VATC SleepPod

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector