Vat Phou   Boat

Rzeka Mekong jest 12. najdłuższą rzeką na świecie. Zaczyna się w Tybecie i przepływa przez sześć krajów aż do morza. Na odcinku, który przepływa przez Laos, barki były od dawna używane na rzece jako główne źródło transportu dla handlarzy i podróżników w regionie. Łódź Vat Phou jest jedną z takich barek; obecnie przekształcony w hotel.

Oryginalny projekt został zachowany, a wnętrza charakteryzują się dziesięcioleciami gościnności. Sam hotel odbiera cię w Pakse i podróżuje w dół rzeki do niektórych wspaniałych miejsc w Laosie. Vat Phou to starożytna hinduska świątynia zbudowana na szczycie góry. Jego starożytne rzeźby i freski są obecnie odnawiane. Po powrocie na łódź możesz napić się butelki lenistwa i napić się w miejscach złotej krainy, która mija cię nad brzegiem rzeki. Po zatrzymaniu się w kolejnej tajemniczej starożytnej świątyni udaj się na „4000 wysp”. Zjawisko naturalne, w którym rzeka, która strzępi się i rozdziela na tysiące dopływów, tworzy piękne parki. Będziesz miał szansę na wycieczki do tego fascynującego regionu, zanim zostaniesz zabrany z powrotem do Pakse; powrót do świata snów.

Rejs łodzią Vat Phou w Pakse w LaosieŁódź Vat Phou nocąNa pokładzie łodzi Vat PhouBar na łodzi Vat PhouPokój na łodziPokój Vat Phou ŁódźBungalow w Laosie nad rzeką MekongPij nad rzeką Mekong w LaosieŁódź Vat Phou na MekonguZachód słońca nad rzeką MekongDok Pakse o świcieZachód słońca nad rzeką Mekong w LaosieWodospad rzeki Mekong

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector