Vander   Urbani

Zimowe wakacje w Lublanie w Vander są właśnie tym, czego teraz potrzebujesz, ale nie oczekuj luksusu i wysokich sufitów typowych dla hoteli sieciowych. Urbani Resort to urok starego świata. Składa się z czterech starych kamienic nad brzegiem rzeki i wygląda zwodniczo prosto.

Hotel zachował swój uroczy styl architektoniczny z przeszłości. Jednak po wejściu do środka czeka cię niespodzianka. Dostępne są nowoczesne udogodnienia, takie jak fotele, luksusowe łazienki i telewizory LED. Pokoje są podzielone na trzy kategorie: Vander, Zen i River Room. Niektóre z bardziej interesujących funkcji obejmują szklane ściany od sufitu do podłogi, dębowe łóżka, artystyczne krzesła i masaże w pokojach. Efekt antycznej fasady i nowoczesnego wnętrza to kreatywny pomysł, a hotelowy talent do artystycznej konstrukcji sprawi, że zaczniesz mówić.

Oprócz piwnicy z winami na parterze znajduje się również restauracja. Wreszcie, ciesz się malowniczym widokiem z tarasu na dachu z basenem i studiem jogi. To jest zwiedzanie wzmocnione dla dzisiejszych poszukiwaczy mocnych wrażeń. Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach z rodziną, czy na romantycznym wyjeździe, ten przyjazny dla fotografów ośrodek zapewni Ci wyjątkowe wspomnienia.

Vander Urbani ResortProjekt Vander Urbani ResortSchody Vander Urbani ResortRestauracja Vander Urbani ResortSalon Vander Urbani ResortPokój Vander Urbani ResortSzczegóły sypialni Vander Urbani ResortSypialnia Vander Urbani ResortŁazienka Vander Urbani ResortDach Vander Urbani ResortBasen na dachu Vander Urbani ResortDziewczyna w basenieKrzesła dachowe Vander Urbani Resort i szampan

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector