Utter Inn  

Kiedy obudzisz się w Utter Inn, pomyślisz, że wciąż śnisz. W końcu ryby nie powinny przepływać za twoim oknem, a ta chmura to tak naprawdę meduza? Co tu się dzieje? Wtedy pamiętasz, że zarezerwowałeś pokój w niezwykłym podwodnym hotelu szwedzkiego artysty Mikaela Genberga.

Aby uzyskać dodatkową wartość kiczu, wejście nad wodą wygląda jak tradycyjny szwedzki dom, z wyjątkiem tego, że znajduje się na środku jeziora. Były plany, aby zabiegi spa zapewniały lokalne Syreny, ale były problemy z ich związkiem.

Możesz spędzić dni w wyjątkowym Utter Inn, pływając w czystych wodach lub wiosłując kajakiem na bezludną wyspę, aby poczuć czystą prywatność. Cisza i spokój są zdumiewające. Jest to z pewnością miejsce na samotność lub spędzenie czasu z bliskimi. Nie ma żadnych udogodnień, więc możesz chcieć przynieść własne napoje i jedzenie, ale śniadanie i wodę zapewnia król Neptun… To znaczy facet o imieniu Sven.

Utter Inn gotowy do holowania nad jezioro Mälaren — zdjęcie: Jonas Wallinder

Utter Inn gotowy do holowania nad jezioro Melar

Zdjęcie autorstwa Clifforda Shirleya

Utter Inn  Utter Inn nad jeziorem MelarUtter Inn unoszący się na jeziorzeUtter Inn  (Mini) Hotel Utter Inn BalkonPanoramę Miasta Vasteras Z Hotell Utter Inn Na JeziorzeHotell Utter Inn Ze Szwedzką Flagą

Schody prowadzą w dół do podwodnego pomieszczenia – fot. Tom Airaksinen

Utter Inn  Podwodny pokój Utter InnPodwodny Pokój Hotelowy W Utter InnPokój Utter Inn z oknem na jezioro

Spanie z rybą, czyli to, co widzisz ze swojego podwodnego pokoju w Utter Inn — zdjęcie: Tom Airaksinen

Spanie z rybą, czyli to, co widzisz ze swojego podwodnego pokoju w Utter InnPływający dom na zamarzniętym jeziorzeJazda na łyżwach w Vasteras Bay LakePływający dom na jeziorze

Zdjęcie autorstwa Jonasa Wallindera

Utter Inn  Pływający dom w Vasteras Bay, Szwecja

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector