URBN   Shanghai

URBN to pierwszy w Chinach hotel neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, łączący nowoczesną architekturę i chińską estetykę. Wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu i niezwykle wydajną konstrukcję, zużycie energii jest o wiele bardziej wydajne niż w równoważnych obiektach.

Hotel położony jest obok zabytkowej dzielnicy Koncesja Francuska, znanej ze swoich przysmaków i wysokiej klasy restauracji, klubów i butików. Jeden ze 100 najlepszych hoteli Fodora, URBN, został zbudowany w przebudowanym magazynie przy użyciu materiałów pochodzących z lokalnych źródeł. Jeden pokój ma własne trzypoziomowe wewnętrzne atrium, drugi ma jacuzzi; wszystkie mają wolnostojące wanny i zachwycają estetyką. Richard Branson i gwiazda NBA, Tao Ming, byli znani z pobytu w hotelu.

Bar szampański na dachu, wielokrotnie nagradzane restauracje i kreacje koktajlowe zaostrzą Twój apetyt na styl i smak. Specjalna koncepcja hotelu została opracowana przez A00 Architecture, zespół 3 kanadyjskich architektów, którzy specjalizują się w rewitalizacji śródmiejskich budynków Szanghaju. Projekt wnętrz jest dziełem Brazylijczyka Taisa Cabrala i łączy w sobie nowoczesny chiński design z odrobiną południowoamerykańskiego stylu.

Na zewnątrz URBN SzanghajBambusowa fasada URBN ShanghaiDKNYTaras URBN SzanghajBambusowy taras URBN ShanghaiLobby URBN w SzanghajuSzanghajska restauracja URBNPokój URBN SzanghajPokój URBN SzanghajPokój URBN Shanghai z łazienką w środkuŁazienka i korytarzTaras na dachu URBN ShanghaiSzanghajska restauracja URBNDekoracja restauracji URBN w SzanghajuRestauracja Społeczna

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector