Ulusaba   Safari Lodge

Prywatny rezerwat dzikiej zwierzyny należący do Virgin Magnate, Richarda Bransona, Ulusaba to leśniczówka na pięknych równinach środkowej Afryki. Możesz wybrać się na safari dwa razy dziennie i zobaczyć lokalną dumę Lwa ziewającą w słońcu, hodowlane stado słoni oraz wiele gatunków antylop i rzadkich gatunków ptaków. Spędź trochę czasu z hipopotamami i zatrzymaj się na przekąskę nad rzeką Sand. Jeśli masz szczęście, możesz nawet dostrzec miejscową lampartę i jej młode.

Twój pokój lub apartament znajduje się na wzgórzu, az balkonu roztacza się widok na okoliczny rezerwat dzikich zwierząt. Specjalny „Safari Lodge” zawiera eleganckie pokoje w domkach na drzewie połączone mostami linowymi i jest znany jako „niebo na ziemi”. Pozostając w rezerwacie, pomożesz organizacji charytatywnej Ulusaba „Pride 'n Purpose”, która pomaga lokalnym społecznościom i zachęca do zrównoważonego rozwoju tego obszaru. Możesz nawet zostać wolontariuszem, jeśli chcesz.

Ulusaba Safari LodgeUlusaba Safari Lodge w Ulusaba Game ParkUlusaba Safari Lodge zawieszony drewniany mostApartament UlusabaApartament Ulusaba Safari Lodge z basenemSalon Ulusaba Safari Lodge z widokiem na Park KrugeraTradycyjny pokój UlusabaUlusaba prywatny taras z basenemBar UlusabaJadalnia na tarasie UlusabaWidoki z tarasu UlusabaWidoki UlusabyMasaż Ulusaba na tarasieBasen UlusabaZegarek safari UlusabaSłonie UlusabaMały tygrysMały nosorożec

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector