Ultimate Luxury   in Tribeca

Każdy odwiedzający Wielkie Jabłko może potwierdzić przytłaczające możliwości zarówno hoteli, jak i kwater wakacyjnych w całym mieście. Jedną z największych wad pobytu na Manhattanie jest to, że przestrzeń jest ograniczona, co oznacza, że ​​zarówno pokoje, jak i apartamenty mogą wydawać się ciasne. Apartament Ultimate Luxury w Tribeca to rzadkie znalezisko, oferujące zarówno przestronne pokoje, jak i bliskość wielu najpopularniejszych atrakcji.

Obszar Tribeca, skrót od „TRIangle BElow CANal”, zyskuje na popularności jako bardzo zamożna i modna dzielnica. Nie można nie poczuć się oczarowanym historycznym urokiem i trawiastymi parkami rzecznymi, które sprawiają, że czujesz się, jakbyś był daleko od zgiełku miejskiego życia. Widoki z nabrzeża na panoramę miasta, wspaniałe lokale gastronomiczne, ekskluzywne butiki, kwitnące oświetlenie nocne i wydarzenia takie jak Tribeca Film Festival to tylko kilka powodów, dla których ta dzielnica osiągnęła tak wysoki status wśród nowojorczyków.

Podczas gdy sama okolica wystarczy, aby wzbudzić zainteresowanie, samo mieszkanie jest absolutnie oszałamiające. Jego przestronny układ jest zalany naturalnym światłem, podkreślając wspaniałe dzieła sztuki w całym mieszkaniu i fajny współczesny design. Apartament zapewnia niesamowite widoki na rzekę Hudson i centrum miasta, które są naprawdę warte zobaczenia. Oferujący ponad 2200 stóp kwadratowych, jest w pełni wyposażony, aby upewnić się, że niczego nie chcesz podczas pobytu. Będziesz mieć również dostęp do centrum fitness, basenu, biblioteki i części wypoczynkowej na dachu, gdzie możesz się zrelaksować i podziwiać panoramę.

Dystrykt finansowy, World Trade Center, Battery Park i środki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie rzutu kamieniem, dzięki czemu masz dobry dostęp do wszystkiego, co ma do zaoferowania Nowy Jork.

Mieszkanie Tribeca z czerwonymi skórzanymi ścianami i drzwiamiWejście do apartamentu TribecaSalon apartamentu TribecaGigantyczne cukierki w salonieKominek w salonie apartamentu TribecaApartament Tribeca duże okna z panoramą Nowego JorkuKuchnia luksusowego apartamentu TribecaLuksusowy apartament Tribeca salon z otwartą sypialniąLuksusowy apartament Tribeca z sypialnią gościnnąSzczegóły projektu sypialni luksusowego apartamentu TribecaGłówna sypialnia w luksusowym apartamencie TribecaPrzestrzeń do pracy w luksusowym apartamencie Tribeca w głównej sypialniPanorama łazienki w luksusowym apartamencie TribecaŁazienka luksusowego apartamentu TribecaLuksusowy apartament TribecaOkno luksusowego apartamentu Tribeca z panoramą Nowego JorkuPanorama Nowego JorkuMglista panorama Nowego Jorku

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector