Ufogel  

Ten hotel jest tak wyjątkowy z zewnątrz, że trudno nawet wyrazić słowami jego projekt. Położona w Austrii, nieco ponad pół mili od ośrodka narciarskiego Zettersfeld, ta modna, modernistyczna drewniana chata w kształcie wielościanu oferuje wspaniałe panoramiczne widoki na okoliczne Alpy Austriackie i ekscytujące wrażenia, o których warto pisać.

Nazwa „Ufogel” to połączenie „UFO” i niemieckiego „vogel” oznaczającego ptaka. Co zainspirowało taką nazwę? Cóż, właściciel pomyślał, że dom wygląda jak skrzyżowanie UFO i ptaka!

Mierzący zaledwie 485 stóp kwadratowych, ten kompaktowy dom jest wzniesiony nad ziemią i wykonany w całości z drewna modrzewiowego. Ten klimatyzowany dom może pomieścić do pięciu osób i obejmuje aneks kuchenny, telewizję satelitarną, łazienkę i dwie toalety.

Najbliższy sklep i restauracja oddalone są o nieco ponad ćwierć mili. Korty tenisowe i sauna oddalone są od obiektu o 5 minut spacerem, a dworzec kolejowy w Lienz – o nieco ponad 1,6 km.

Ufogel Austriacka pozaziemska architektura w AlpachDrewniana chata górska UfogelUfogel na zewnątrz z góramiŚnieżny top marki UfogelUfogel kuchnia i kominekNarożnik lustrzany UfogelPokój Ufogel z dwoma podwójnymi łóżkamiDrewniana sypialnia UfogelSalon Ufogel z dużymi przeszklonymi oknami i miejscem do wypoczynkuŁazienka UfogelPrysznic Ufogel

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector