Twin Farms  

Położony pośród bujnej zieleni Vermont, ten ukryty ośrodek oferuje cztery miejsca noclegowe oraz pyszne jedzenie, wino i alkohol przez cały pobyt, all-inclusive. Jednak wszyscy goście muszą mieć ukończone 16 lat.

Dorosła atmosfera resortu sprawia, że ​​Twin Farms to idealne miejsce na miesiąc miodowy lub romantyczny wypad we dwoje.

W tym ośrodku w Vermont panuje spokojna atmosfera Nowej Anglii. Ich dziesięć domków, rozmieszczonych na 300 akrach, ma różne style: na przykład niektóre mają obrazy Roya Lichtensteina, Davida Hockneya, Davida Batesa i Franka Stelli, podczas gdy inne są zaprojektowane w japońskim stylu minimalistycznym.

Dawna posiadłość Twin Farms jest pięknie położona na wsi Vermont na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Domki nad jeziorem Twin Farms

Położony około półtorej godziny drogi od najbliższego komercyjnego lotniska w Burlington, Twin Farms jest punktem wyjścia do podróży w piękne okolice Barnard.

Ośrodek Twin Farms Zimą

Na ogromnej prywatnej działce posiadłości odosobnienie i prywatność są najważniejsze.

Twin Farms Lodge z zewnątrz

Pierwotny dom wiejski z 1795 roku został przekształcony w luksusowe zakwaterowanie z restauracją i sześcioma eleganckimi apartamentami gościnnymi.

Wnętrze domku Twin Farms

Zdumiewająca jest nie tylko stylistyka, ale także poziom luksusu, od XVIII-wiecznych podłóg z wapienia po wanny z hydromasażem przy kominku.

Kamienna wanna Twin FarmsSalon w domku Twin FarmsSypialnia w domku na drzewie Twin FarmsŁazienka w domku Twin Farms

Można wynająć jeden z dziesięciu wolnostojących domków położonych wokół pięknej posiadłości z małymi stawami i dużymi łąkami z polnymi kwiatami.

Sypialnia na łące Twin FarmsŁazienka w namiocie Twin FarmsDomek z bali Twin FarmsWolierowa wanna z hydromasażem Twin FarmsPokój dzienny w stodole Twin FarmsSypialnia Twin FarmsFarma Twin Farms

Do każdego pobytu wliczony jest piknik do wyboru – kanapki na prywatnym szczycie góry, wędliny nad stawem lub kanapki na jednym z wielu okolicznych szlaków turystycznych.

Taras Twin FarmsKort tenisowy Twin FarmsPlatforma do jogi Twin Farmsłódź Na Jeziorze W VermontZimowe ognisko w Twin Farms

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector