Trump Hotel   Chicago

Mieszczący się w 92-piętrowym szklanym wieżowcu w słynnej panoramie Chicago, Donald Trump, w typowo bombastycznym stylu, otworzył ten hotel, gdy był jeszcze w budowie. Teraz jest już ukończony, kiedy tu zostaniesz, będziesz w odległości krótkiego spaceru od kilku charakterystycznych miejsc w Chicago, takich jak Marina City i Tribune Tower.

W Twoim pokoju przez sięgające od podłogi do sufitu okna roztacza się oszałamiający widok na rzekę Chicago lub jezioro Michigan. Twój pokój ma również kompletną kuchnię z najwspanialszymi dostępnymi produktami, a pobyt tutaj wiąże się z pewnymi dekadenckimi cenami: butelka wody kosztuje 25 USD i śniadanie z kawiorem kosztuje 800 USD.

Spa to raj o powierzchni 23 000 stóp kwadratowych z mnóstwem gabinetów zabiegowych z markowymi produktami. Chicago jest drugim co do wielkości miastem w USA i mekką muzyków i aktorów. Niektóre z najlepszych barów i klubów znajdują się tutaj. Architektura jest fantastyczna i zawiera najlepsze nazwiska w tej dziedzinie. Kiedy tu zostaniesz, będziesz miał kulturową burzę na czubkach palców u stóp.

Wieża hotelu Trump w ChicagoWejście do Trump Hotel ChicagoHol hotelu Trump w ChicagoRestauracja Trump Hotel ChicagoSzesnasta restauracjaFunkcjonalna restauracjaPrefunkcjaWnętrze hotelu Trump w ChicagoPokój Trump Hotel Chicago z widokiem na rzekęSypialnia Trump Hotel ChicagoZaawansowana technologicznie łazienka biznesowaSalon Trump Hotel ChicagoApartament Trump Hotel ChicagoTrump Hotel Chicago studio widok na miastoSiłownia Trump Hotel ChicagoTrump Hotel Chicago spaBasen hotelu Trump w ChicagoBasen z widokiem na miastoDach Trump Hotel Chicago z panoramą ChicagoWidok na miasto Chicago

https://www.youtube.com/watch?v=UAGDmJgUfnI

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector