Trekker   Glamping

Minca powinna znaleźć się na Twojej krótkiej liście, jeśli planujesz podróż po Kolumbii. Leży na południe od Santa Marta, wznosi się na wysokości 2133 stóp (650 m) w paśmie górskim Sierra Nevada. Ma znacznie niższą temperaturę niż nadmorskie miasteczko poniżej, co czyni go popularnym miejscem wypoczynku zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Ten niegdyś targany konfliktami region jest teraz spokojnym miejscem do obserwacji ptaków i picia najwyższej jakości organicznej kolumbijskiej kawy. Czy chciałbyś budzić się przy dźwiękach śpiewających ptaków i wyjców? To jest twoje miejsce.

Trekker Glamping ma do wyboru dwa warianty kopuł geodezyjnych. Apartament typu deluxe wyposażony jest w łóżko typu king-size i podwójne łóżko na antresoli, na którym można się zrelaksować w ciągu dnia. Co więcej, posiada prywatny balkon z trampoliną dla katamaranów. Tak, myślisz o kwadratowej platformie z siatką, na której możesz położyć się z książką, rozkoszować się spektakularnymi panoramicznymi widokami i słuchać odgłosów dzikiej przyrody. Apartament Rodzinny ma podobny układ, ale dodatkowo posiada łóżko piętrowe oraz kącik chill, w którym można pograć w planszówki w przytulne deszczowe wieczory.

Główna kopuła z sufitem z trójkątnej siatki to miejsce spotkań towarzyskich i jedzenia. Znajdująca się na miejscu restauracja serwuje przysmaki kuchni peruwiańskiej, meksykańskiej i międzynarodowej, takie jak ceviche, empanadas i burgery. Ponadto mają długą listę koktajli i likierów, w tym lokalny hit, aguardiente.

Pod restauracją znajduje się platforma widokowa z dwoma trampolinami katamaranowymi po obu stronach jacuzzi. To najbardziej fotogeniczne miejsce kurortu, szczególnie podczas zachodów słońca. Jeśli pogoda pozwoli, można zobaczyć aż do miasta Santa Marta i Morza Karaibskiego. Poza kurortem znajdują się trasy do bezdroży. Dziewicza przyroda Sierra Nevada zaprasza ludzi o wszelkiego rodzaju zainteresowaniach; turystów, ornitologów, alpinistów, rowerzystów górskich i joginów do eksploracji.

Ośrodek wspiera rozwój ekologiczny i rozwija się w celu zachowania wyjątkowego środowiska Minca. Jeśli zależy Ci na sprawiedliwym handlu, z przyjemnością dowiesz się, że odwdzięczają się lokalnej społeczności i uczestniczą w wolontariacie.

Trekker Glamping Resort w paśmie górskim Sierra Nevada De Santa MartaTrekker Glamping MincaTrekker Glamping Resort Kopuły W NocyTrekker Glamping Minca Rozgwieżdżone nocne nieboTrekker Glamping Zakwaterowanie pod kopułą geodezyjnąWejście do Trekker Glamping DomeApartament typu DeluxeWnętrze apartamentu Trekker Glamping DeluxeTrekker Glamping Dome Widok z antresoliApartament RodzinnyApartament Rodzinny Trekker GlampingTrekker Glamping Family Suite WnętrzeTrekker Glamping Dome Balkon Zachód słońcaCiesząc się zachodem słońca w Minca na Trekker GlampingTrampolina katamaranowaTrekker Glamping Katamaran Trampolina Z Zachodem SłońcaTrekker Glamping Dome BalkonGłówna kopuła Trekker GlampingRestauracja Trekker GlampingŁawki kempingowe TrekkerBasen kempingowy TrekkerTrekker Glamping Kopuła I BasenJacuzzi Trekker GlampingTrekker Glamping Jacuzzi I Katamaran TrampolinaDziewczyna Siedzi Na Basenie Z Widokiem Na Pasmo Górskie Sierra Nevada W Minca

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector