TreeHouse   Villas

Malownicza tropikalna wyspa Ko Yao Noi leży na Morzu Andamańskim, w połowie drogi między Phuket a Krabi. Słynie z białych piaszczystych brzegów, drzew namorzynowych, plantacji kauczuku i uroczych małych wiosek rybackich usianych długimi łodziami.

Spektakularny TreeHouse Villas to nadmorski ośrodek otoczony bujną dżunglą na północnym krańcu wyspy Ko Yao Noi (to północny brat Ko Yao Yai) w zatoce Phang Nga, w połowie drogi między Phuket a Krabi. Hotel został otwarty w 2018 roku z 32 willami w trzech stylach: TreeHouse Villa, Beachfront Villa i najbardziej luksusową Hilltop Pool Villa.

Tutaj mieszkasz w wyjątkowych drewnianych willach (no, z wyjątkiem willi na wzgórzu z betonowym fundamentem) zaprojektowanych wyłącznie dla dorosłych. Bosy raj obejmuje wille z widokiem na morze, prywatnymi basenami i gustownie urządzonymi wnętrzami w naturalnych kolorach, z dachami krytymi strzechą i dbałością o najdrobniejsze detale.

TreeHouse Villas Resort z lotu ptakaTreeHouse Villas Resort Na Wyspie Koh Yao Noi

Wille TreeHouse są przeznaczone na romantyczne wypady z małym basenem na dole i sypialnią na poddaszu z balkonem z widokiem na morze.

Willa TreeHouse

Wiszące mosty łączą wille TreeHouse.

Most wiszący TreeHouse VillaWnętrze Willi TreeHouseDomek na drzewie, willa, sypialnia, widok na morzeBalkon willi TreeHouseMały basen w willi TreeHousePrywatny basen w willi TreeHouseWilla TreeHouse

Hilltop Pool Villa wychodzi na zatokę Lo Ha i może pomieścić sześć osób w trzech luksusowych sypialniach.

Willa z basenem na wzgórzuSalon w willi z basenem na wzgórzu

Z głównej sypialni roztacza się panoramiczny widok na skalne ściany pokryte bujną dżunglą.

Główna sypialnia w willi z basenem na wzgórzu

Jedną z zalet Hilltop Pool Villa jest jacuzzi umieszczone w rogu dużego tarasu, z którego roztacza się doskonały widok na morze.

Jacuzzi w narożnej willi z basenem na wzgórzuBasen na wzgórzu, willa, taras, basen bez krawędziHilltop Pool Villa Taras Oświetlony Basen W Nocy

Trzecią opcją jest willa z basenem przy plaży; jak sama nazwa wskazuje, jest najbliżej morza.

Willa z basenem przy plażyWilla z basenem przy plaży i widokiem na plażęWilla z małym basenem przy plaży

Restauracja i salon Roots to centralna część ośrodka, w której od śniadania do kolacji serwowane są świeżo przyrządzane tajskie przysmaki.

Restauracja i salon RootsKorzenie Restauracja I Salon Przy NocąKaskada basenowa TreeHouse Villas ResortTreeHouse Villas Resort Basen bez krawędziTreeHouse Villas Ośrodek Basen W Nocy

Serenity Spa jest położone w bujnej tropikalnej dżungli ze stawem z liliami wodnymi. Pełni funkcję małego basenu i przenosi doznania spa na wyższy poziom. Co powiesz na kąpiel po odświeżającym masażu tajskim wykonywanym przez wykwalifikowanego terapeutę spa?

TreeHouse Villas Resort Serenity Spa

Bar Sundowners to miejsce, w którym można spędzić wieczory. Serwują zimne koktajle, podczas gdy ty podziwiasz spektakularne zachody słońca nad zatoką.

TreeHouse Villas Resort Sundowners Bar

A może romantyczna kolacja przy świecach na plaży?

TreeHouse Villas Resort Kolacja przy świecach

Położony przy plaży ośrodek jogi shala z widokiem na piękne wybrzeże Phang Nga i Krabi oferuje codzienne zajęcia zarówno dla joginów, jak i początkujących.

TreeHouse  
            
              VillasJoga na plaży

Możesz wybrać się na wycieczkę kajakiem i odkrywać ukryte zakątki pięknej wyspy Ko Yao Noi.

Kajakarstwo na Ko Yao Noi

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector