Tree Sparrow   House

Kornwalia to najbardziej słoneczne hrabstwo w Anglii: pełne wzgórz lśniących od rosy, wrzosowisk arturiańskich i wiosek odpoczywających przy kołyszących się łodziach rybackich. To popularne miejsce i dlaczego nie zatrzymać się w domku na drzewie, kiedy tam jesteś?

Nazwany na cześć zadziornych lokalnych ptaków, Tree Sparrow House to zwarty drewniany dom spoczywający na drzewie dwa metry nad ziemią. Jest kuchnia, sypialnia na antresoli i prąd, dzięki czemu pobyt jest bezpieczny i wygodny. Jest to doskonała baza wypadowa do odkrywania Półwyspu Lizard i jego kilometrowego wybrzeża. Są tu piaszczyste plaże, kamieniste plaże i zasolone klify. To ulubione miejsce surferów w grubych kombinezonach, których można zobaczyć biegających po falochronie z rumianymi policzkami.

Odwiedź wioski i puby, aby wypić kufle piwa i zjeść ciepłe placki. Są parki dzienne dla dzieci, szlaki spacerowe i zamki do odwiedzenia. Przyjedź tutaj, aby odwiedzić to, co najlepsze w Wielkiej Brytanii.

Dom WróblaDomek Wróbla od strony ulDomek wróbla z bliskaStrona Domu WróblaFront domku Tree SparrowWnętrze domu WróblaKuchnia Tree Sparrow HousePokój dzienny Tree Sparrow HouseSchody do Domu WróblaSypialnia w Domku WróblaPlaża w Kornwalii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector