Traços   d’Outrora

Położona w wiosce Trebilhadouro w Portugalii, ta wiejska ucieczka oferuje piękne widoki i relaksującą atmosferę. Podróżni mogą zatrzymać się w jednym z czterech domów na tym zboczu wzgórza, z których każdy wychodzi na piękne widoki na ujście rzeki Aveiro i widoki poza górami.

Każdy dom jest zbudowany z kamienia i doskonale urządzony w uspokajających kolorach i odcieniach. We wszystkich czterech pokojach są kuchnie (nie ma tu restauracji), darmowe Wi-Fi i telewizory. Goście znajdą tu również rozkładane sofy, pokoje dzienne i jadalnie. Otaczający krajobraz zewnętrzny jest bogaty i zielony, a kamienne domy upiększają obszar ograniczony od północy górskimi zboczami Freita Ridge.

Chociaż jest to idealne miejsce na ucieczkę od wszystkiego, okolica oferuje kilka interesujących miejsc dla tych, którzy chcą ją zwiedzić. Sprawdź zaporę Duarte Pacheco lub rzeźby naskalne w parafii Cepelos w Gatão. Wybierz się na wycieczkę do centrum miasta i znajdź posąg św. Antoniego, wyrzeźbiony przez mistrza João Fragoso. Obiekt Traços d’Outrora oddalony jest o 32 km od parku La Salette, kościoła Oliveira de Azemeis i klasztoru Arouca.

Kamienne mury Traços d'OutroraKamienna ścieżka Traços d'OutroraWnętrze kamiennej chaty Traços d'OutroraSypialnia w kamiennej chacie Traços d'OutroraŁazienka w kamiennej chacie Traços d'OutroraOkno Traços d'OutroraDrewniana chata Traços d'OutroraDrewniana chata Traços d'Outrora nocąWnętrze Traços d'Outrora z tarasemBalkon Traços d'OutroraBasen Traços d'Outrora z młodą parą

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector