Tongabezi   Lodge

Tongabezi Lodge to pierwszorzędne romantyczne miejsce położone w górę rzeki od jednego z najbardziej imponujących cudów natury na świecie, Wodospadów Wiktorii. Ten prywatny ośrodek szczyci się serdeczną gościnnością i wyborem ekskluzywnych domków, z których można zanurzyć się w cudownym otoczeniu.

Oprócz wyjątkowej obsługi i niesamowitej lokalizacji, to, co naprawdę wyróżnia Tongabezi Lodge, to jego zdolność do tworzenia magicznych wrażeń, które zainspirują wspomnienia na całe życie. Do wyboru masz wiele domków i domków, z których każdy jest unikalnie zaprojektowany z wystrojem obejmującym cały kontynent afrykański. Każda kwatera prywatna obejmuje również usługi osobistego lokaja, który będzie działał jako konsjerż i spełni wszystkie Twoje potrzeby i prośby podczas pobytu. Ponadto każdy domek posiada prywatny balkon, z którego można podziwiać krajobraz. Mimo to każdy z nich jest wyjątkowo zaprojektowany i oferuje różne udogodnienia, takie jak wanny na świeżym powietrzu na szponach, mały basen lub więcej miejsca dla większych grup.

Tongabezi Lodge to idealne miejsce do odkrywania Wodospadów Wiktorii i afrykańskiego buszu. Codzienne wycieczki z przewodnikiem na wyspę Livingstone pozwalają gościom zobaczyć ten sam punkt widokowy, z którego dr Livingstone po raz pierwszy ujrzał majestat wodospadu. Twój prywatny kamerdyner może również zorganizować wycieczki, w tym przejażdżki dziczyzną, spacery po buszu i wycieczki w powietrze łodzią lub helikopterem.

Możesz rzeczywiście zrobić tak dużo lub tak mało, jak chcesz. Pod koniec dnia zawsze możesz wrócić do Lookout na doskonały posiłek i idealne miejsce do oglądania zachodu słońca nad rzeką Zambezi. Tongabezi Lodge wtapia się w krajobraz, dzięki czemu można zanurzyć się w otaczającym go pięknie.

Loża TongabeziLoża główna TongabeziDom wariatów Tongabezi LodgeWnętrze domu wariatów Tongabezi LodgeŁazienka dla wariatów Tongabezi LodgeBuda dla psa Tongabezi LodgeŁazienka Tongabezi LodgeDom Tongabezi Lodge z basenemDomek na drzewie Tongabezi LodgeTaras domku na drzewie Tongabezi LodgeTongabezi Lodge romantyczna kolacja nad rzeką wieczoremRelaks Tongabezi Lodge nad brzegiem rzekiLeżaki Tongabezi Lodge nad rzekąWodospady Wiktorii

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector