Tokyo Kiba   Hotel

Różni się od większości hoteli kapsułowych, ponieważ oferuje pokoje dwuosobowe i zakwaterowanie dla par. Zapewnia również niezwykłe doświadczenie kupowania świeżej bielizny z automatu… co jest nowością, jeśli jesteś mieszkańcem Zachodu. Niezwykłe dla obcokrajowców jest również to, że kostiumy kąpielowe są zakazane w prysznicach i kąpielach tej samej płci, więc spodziewaj się przypadkowej nagości podczas pobytu.

Twoja kapsuła zawiera mały telewizor, gniazdko elektryczne, ściemniacz światła i klimatyzację. Twoje „drzwi” to tkana bambusowa roleta stanowiąca ukłon w stronę tradycyjnych japońskich wnętrz. Hotel zapewni kapcie i piżamę, aw kawiarni na dole można coś przekąsić i odświeżyć. Jedno z najtańszych miejsc w Tokio, wciąż udaje mu się utrzymać czyste i wygodne wrażenia.

Hotel Tokio KibaFasada hotelu Tokio KibaRecepcja hotelu Tokio KibaCzęść jadalna hotelu Tokyo KibaJadalnia hotelu Tokyo KibaDwuosobowy pokój kapsułowy Tokyo Kiba HotelKapsuła w hotelu Tokyo KibaKapsułki Tokyo Kiba HotelPojedyncza kapsuła Tokyo Kiba HotelWnętrze kapsuły Tokyo Kiba HotelTokyo Kiba Hotel Capsule Wnętrze Retro KomputerTokio Kiba hotelowa łazienkaToaleta w hotelu Tokyo KibaTokio Kiba hotelowy sklepBasen spa w hotelu Tokyo KibaTokyo Kiba Hotel Łaźnia parowa Sauna

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector