Tierra   Chiloé

Na mistycznej wyspie z małymi wioskami rybackimi pośrodku ciemnoniebieskiego oceanu u północnych wybrzeży Chile znajduje się hotel Tierra Chiloe. Archipelag Chiloe to czarujące miejsce z malowniczym hotelem z 12 pokojami, który oferuje swoim gościom skrojone na miarę wakacje. Wyspa to mozaika kolonialnych kościołów, wiosek „palafitos” (domów zbudowanych na palach nad wodą), rzek, jezior, plaż i bujnych lasów.

Hotel oferuje nowoczesność pośród tradycji, która istnieje od wieków. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na kąpiel w Oceanie Spokojnym, czy na wycieczkę na zielone wzgórza na wschodzie, Twój pobyt będzie zachwycający. Tierra Chiloe oferuje mnóstwo atrakcji dla gości, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Możesz wybrać się na wyprawy kulturowe, obserwacje przyrody i wędrówki, jeździć konno lub na rowerze górskim, jeśli chcesz robić coś na lądzie. Jeśli chcesz wypłynąć w morze, możesz wybrać się na prywatną wyprawę łodzią, wyprawę wędkarską lub po prostu wybrać się na rejs po kanałach archipelagu i fiordach na prywatnej hotelowej łodzi „Williche”.

Tierra ChiloeTierra Chiloe na wzgórzu z widokiem na morzeDrewniana obudowa Tierra ChiloeSalon Tierra ChiloeSalon Tierra ChiloeSalon hotelu Tierra ChiloeSypialnia Tierra Chiloe z widokiem na morzePokój Tierra ChiloeZajęciaJazda konna Tierra ChiloeKolarstwoWzgórza Zatoki PullaoKlify w zatoce PullaoPlaża San JoséMama z dzieckiem obserwująca pływające delfinyDelfiny w zatoce PullaoŁódka Williche i spływy kajakoweWodospadPływająca wioskaKościół chroniony przez UNESCO

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector