Three Camel   Lodge

Ten wyjątkowy hotel, zbudowany w sercu pustyni Gobi w Mongolii, jest obsługiwany przez Mongołów, którzy oferują gościom tradycyjną gościnność. Zatrzymujesz się w „Ger”, który jest tradycyjnym namiotem mongolskich koczowniczych pasterzy. Są ogrzewane palnikiem na drewno i wspierane przez pięknie pomalowane drewniane kraty. Twój luksusowy Ger ma łóżko typu king-size, umywalkę i toaletę oraz tradycyjne kosmetyki.

W ofercie jest ogromny wybór wycieczek, wypraw nomadycznych i doświadczeń kulturalnych. Możesz wybrać się na wyprawę w poszukiwaniu ptaków, zbadać skamieniałości dinozaurów lub wybrać się na Święto Złotych Orłów Kazachów w górach Ałtaju. Możesz wybrać się w podróż konną do mistycznego jeziora z leczniczymi wodami, ale czego można oczekiwać od wielokrotnie nagradzanych przewodników po Mongolii? Loża kieruje się mocnymi zasadami ekologicznymi i wspiera lokalne wysiłki na rzecz ochrony środowiska naturalnego i kultury miejscowej ludności.

Three Camel Lodge w MongoliiThree Camel Lodge na pustyni GobiTrzy jurty Camel LodgeRestauracja Three Camel Lodge GerBar Three Camel LodgeRodzinne wnętrze gerTrzy wnętrza jurty Camel LodgeMongolskie Święto Wielbłądów

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector