TheKrane  

Zwykle, kiedy myślisz o maszynach przemysłowych i dokach, twój umysł nie śpieszy się do rynku luksusowych hoteli. Jednak właśnie tym jest Krane. To, co kiedyś było przemysłowym dźwigiem węglowym w porcie w Kopenhadze, jest teraz luksusowym dwuosobowym azylem. Tak, dobrze przeczytaliście: jednopokojowy, dwuosobowy hotel!

Wybudowany w 1944 roku hotel składa się z salonu, oddzielnego spa i sauny oraz sali konferencyjnej z panoramicznym widokiem. Zrównoważony 15 metrów nad ziemią, estetyka Krane jest uosobieniem eleganckiego nordyckiego minimalizmu. Jak zauważa architekt, są tu „setki różnych odcieni czerni”: od podłóg po meble na zamówienie.

Spa zachowuje również industrialną estetykę, ponieważ zostało przekształcone z kontenera transportowego. Pomimo eleganckiego designu, wnętrza nie wydają się bezduszne i zimne. Zgodnie z przytulną estetyką Hygge jest tu polerowany kamień i drewno, liczne świece i mnóstwo miękkich koców z merynosów.

Wrzuconych jest tak wiele korzyści, że może być trudno je śledzić. Goście mogą bezpłatnie korzystać z zupełnie nowego samochodu elektrycznego BMW i3 i dwóch rowerów (jeśli chcesz dojeżdżać do pracy tak jak miejscowi!), bezpłatnego odbioru z lotniska, śniadania oraz osobiście wybranego wina i bąbelków, aby cieszyć się tym wspaniałym widok na miasto. Lokalizacja nie do przecenienia. Krane oferuje idealną ciszę i spokój, będąc zaledwie 15 minut jazdy rowerem od zabytkowego Nyhavn!

Hotel TheKrane w porcie Nordhavnen w KopenhadzeZnak TheKrane UNION na górnej konstrukcji żurawiaWejście TheKrane na góręDrewniane wnętrze TheKraneRestauracja TheKrane z widokiem na morzeTheKrane wnętrze panorama KopenhagiSala konferencyjna TheKraneSypialnia TheKraneWidok sypialni TheKraneŁazienka TheKrane z dwiema wannami i panoramicznymi oknamiŁazienka TheKrane z kobietąZewnętrzny taras TheKraneWidok z lotu ptaka na taras TheKraneTheKrane i kajak na wodzie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector