The Witchery   by the Castle

Ukryty w samym sercu zabytkowego Starego Miasta w Edynburgu leży The Witchery, położony na szczycie słynnej szkockiej Royal Mile. Oryginalne, rzeźbione nadproże drzwi tej odrestaurowanej XVI-wiecznej kamienicy w Boswell’s Court można rozpoznać po motcie: „Panie w tobie jest cała moja cecha, 1595”. Zachowały się również oryginalne kręte schody z wieżyczką; budynek miał różne zastosowania, w tym jako herbaciarnia, plebania pobliskiego kościoła i sala konferencyjna Kościoła Szkocji.

Goście tego zabytkowego hotelu inspirowanego stylem gotyckim mogą skosztować szkockich owoców morza, wołowiny i jagnięciny w cenionej i bogato zdobionej jadalni The Witchery. Jadalnia czynna jest codziennie w porze lunchu, kolacji i „kolacji teatralnej”. James Thomson, właściciel The Witchery, jest najbardziej znanym szkockim hotelarzem i otrzymał tytuł „Restauratora Roku”.

Z zaledwie dziewięcioma wyjątkowymi i inspirowanymi teatrem apartamentami, goście poczują się jak członkowie rodziny królewskiej w tej kameralnej przestrzeni. Każdy pokój ma indywidualną nazwę, od Zbrojowni i Biblioteki po Sempill i Wieżyczkę. Opisany przez Cosmopolitan jako „jeden z siedmiu cudów hotelowego świata”, każdy pokój jest całkowicie wyjątkowy, ale wszystkie wyposażone są w antyki, zabytkowe wyposażenie i wolnostojące wanny dla dwóch osób.

Zaledwie kilka kroków od Muzeum Szkockiej Whisky i Parlamentu Szkockiego, The Witchery zapewnia idealne miejsce na wyjątkowy wypoczynek. Uwaga rodziny – w Wiedźminie nie mogą być zakwaterowane dzieci; ten klejnot jest tylko dla dorosłych!

Wiedźmin pod szyldem zamku i fajerwerkiThe Witchery przy fasadzie budynku Castle EdinburghRestauracja WiedźminŚwiąteczna dekoracja Restauracji WitcheryRestauracja Secret Garden Posąg CherubinaRestauracja Tajemniczy OgródWiedźmin przy Zamkowych SchodachWiedźmin przy wejściu do Strażnicy ZamkowejWiedźmin przy łożu zamkowej wartowniThe Witchery by the Castle Heriot SuiteCzarownica przy Zamku Dawna Łazienka PlebaniThe Witchery by the Castle Sempill SuiteWiedźmin pod Wieżyczką Zamkową SalonikWiedźmin przy Sypialni Wieżyczki ZamkowejKrólewskie poduszki na kanapę dla psaWiedźmin przy Zamkowej Wieżyczce ŁazienkaWiedźmin przy Zamkowym Tajemniczym Ogrodzie

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector