The Verandah   in the Forest

Położony na stacji Matheran Hill, około 90 km od Bombaju, The Verandah in the Forest to XIX-wieczny kolonialny bungalow, pierwotnie zbudowany przez Anglika, który bez wątpienia nosił modne w tamtym czasie wąsy w stylu Nietzschego. Overman czy nie, otoczenie będzie zachwycające, a lokalizacja wysoko na wzgórzach będzie idealnym miejscem do odpoczynku w gorące letnie miesiące.

Pokoje nadal są klimatyzowane i urządzone zgodnie z eleganckim stylem wiktoriańskim. Pokoje i apartamenty zostały nazwane na cześć wybitnych dżentelmenów tamtych czasów, takich jak Elphinstone i dziwnie nazwany Peerbhoy. W pobliżu nie ma telewizorów, a zajęcia są zgodne z dystyngowanymi zajęciami z epoki, więc spodziewaj się pukania piłek do krokieta na trawniku, a następnie udania się do salonu na gry planszowe lub kilka rund brydża. Jedzenie serwowane jest na pokładzie, a Twój posiłek jest dostarczany z „ochroniarzem”, który odpędzi zamiary małpy, by zamienić Twój elegancki posiłek w małpią herbatkę.

Weranda w lesieWeranda w budynku LeśnymWeranda w salonie LeśnymWeranda w Leśnej JadalniWeranda w sypialni LeśnejWerandaPanorama werandyDomek na drzewieIndianin na koniu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector