The Upper House   Hong Kong

Upper House nosi taką nazwę, ponieważ znajduje się na szczycie Pacific Place, kompleksu handlowego w Hongkongu. 117 pokoi typu studio i apartamentów w hotelu jest przestronnych, ozdobionych naturalnymi materiałami, takimi jak szkło, drewno, wapień i wspaniałe łazienki.

Chociaż nie jest wystawny i okazały, The Upper House oferuje mnóstwo przestrzeni, nawet w przypadku standardowej oferty pokoi. Ogromne łazienki są wspaniałe, a każdy pokój ma doskonały wybór udogodnień, w tym bezpłatne przekąski i napoje (w tym piwo) oraz matę do jogi. Ponadto w sobotnie i niedzielne poranki na terenie The Lawn odbywają się bezpłatne sesje jogi, podczas których goście mogą korzystać z mat do jogi. Wybierz penthouse i ciesz się wspaniałą panoramą portu i miasta z salonu i dwóch sypialni z łazienkami.

Górna izba jest elegancka i prosta. Nie ma basenu ani spa. Nie znajdziesz głębokich, bogatych tkanin i złota kapiącego z sufitów. Zamiast tego Górna Izba oferuje rodzaj praktycznego luksusu. Do dyspozycji gości jest mała siłownia. W hotelu znajdują się również dwa rowery, które goście mogą wypożyczyć w wolnym czasie.

Chcesz zwiedzić miasto? Wybierz się na przejażdżkę po Hongkongu jednym z trzech Lexusów RX450h i BMW i3 oferowanych przez The Upper House. Hotel jest przyjazny dla środowiska, a te samochody hybrydowe to kolejne przykłady ich inicjatyw w trosce o naszą planetę.

Jeśli jesteś głodny, jest jedna restauracja, Café Grey Deluxe, która oferuje wspaniałe widoki z 49. piętra. Sky Lounge również znajduje się na 49. piętrze i przez cały dzień oferuje przekąski.

Na zewnątrz hotelu Upper HouseAtriumAtrium Górnego Domu od dołuBasen w atrium Górnego DomuSchody ruchome w Upper House poruszają się w góręSztuka projektowania wnętrz Górnego DomuSky LoungePodniebny salon Upper HouseMost CGD SkyMost CGD SkyPółprywatna jadalniaCGD - Półprywatna jadalnia z widokiem na portpracownia 70Pokój Studio 70 z widokiem na portWidok z łazienki hotelu Upper House na wyspępracownia 80Studio Upper House 80 pokójWidok z pokoju Upper House na portŁazienka Górnego DomuApartament GórnyApartament GórnyŁazienka hotelu Upper House z widokiem w nocyTrawnikTrawnikPufy Lawn

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector