The Trailer   Pond

To szczęśliwe miejsce leży na 130-hektarowej farmie ekologicznej. Oznaczone kolorami zabytkowe przyczepy są rozmieszczone wokół stawu i otoczone zielenią winnicy Alta Colina. Region ten jest najbardziej znany ze swoich rozległych wzgórz i smacznych win. Przed przybyciem do tego spokojnego miejsca wystarczy wybrać jedną z pięciu przyczep wyprodukowanych na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. Możesz dostrzec kultowe detale epoki wewnątrz i na zewnątrz.

Obozowicze są wyposażeni w podwójne łóżka i urocze maleńkie kuchnie wyposażone w ekspresy do kawy Keurig. Kącik jadalny jest mały, ale przytulny, a tuż przed przyczepą znajduje się prywatny taras, który zwiększa przestrzeń na zewnątrz. Gdzie jest łazienka, możesz się zastanawiać. nie ma! Przynajmniej nie w trailerach. Na terenie kempingu wydzielili wydzielone miejsce na łazienkę, z której mogą korzystać wszyscy goście, w tym prysznic na zewnątrz.

Wieczorem można zebrać się przy kominku i pogawędzić, popijając wielokrotnie nagradzane wino Rhône Estate-Crafted, które uwalnia swój niepowtarzalny aromat. Najlepiej spożywać podczas zachodów słońca. Trailer Pond jest dla tych, którzy lubią cofnąć się w czasie, zwolnić i po prostu cieszyć się pięknem chwili.

Źródło zdjęcia: Craft and Cluster dzięki uprzejmości Alta Colina Winery

Staw Przyczepy W Winnicy Alta ColinaThe Trailer Pond Zabytkowe przyczepy oznaczone koloramiLinia Trailer Pond Vintage CampersPrzyczepy do stawówTrailer Pond Zwiastun vintage z lat 50Drzwi przyczepy Trailer PondTrailer Pond Wprowadzanie Vintage TrailerTrailer Pond Jadalnia w stylu vintage z przyczepąThe Trailer Pond Zabytkowa przyczepa z podwójną sypialniąThe Trailer Pond Vintage Trailer Kolorowa sypialniaKuchnia Trailer Pond Vintage TrailerPrzyczepa Staw Zabytkowe Drzwi Przyczepy Do JezioraThe Trailer Pond Przyczepa vintage Prywatny tarasWspólne posiłki w Trailer PondWieczorny kominek Trailer PondObóz Trailer PondPlatforma Trailer PondZamiatanie Wzgórz Paso Robles

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector