The State Hermitage   Museum Official Hotel

Luksusowe wnętrza oficjalnego hotelu The State Hermitage przeniosą Cię z powrotem do minionej epoki staromodnego romansu i królewskiego bogactwa, bardzo pasującego do jednego z najbardziej poetyckich miast na świecie. Ta XIX-wieczna rezydencja została przekształcona w 5-gwiazdkowy hotel, ale nie straciła swojej niewymuszonej elegancji i uroku. Bogato zdobione apartamenty z welurowymi zasłonami, wzorzystymi tapetami i kryształowymi żyrandolami mogłyby z powodzeniem konkurować z każdym z zabytkowych pałaców Petersburga.

Odpowiednio do tematu podróży w czasie, w hotelu znajduje się uwielbiana restauracja Katarzyna Wielka, która raczy gości rosyjskimi potrawami dla smakoszy inspirowanymi oryginalnymi carskimi menu. Ale oczywiście pobłażliwe rosyjskie wakacje nie byłyby kompletne bez wizyty w saunie. Spa Mon Plaisir oferuje sauny fińską i turecką, jacuzzi oraz rozmaite zabiegi kosmetyczne w przepięknych mozaikowych wnętrzach.

State Hermitage Hotel położony jest w centralnej, ale spokojnej okolicy. W odległości krótkiego spaceru od malowniczej rzeki Fontanka, pięć minut od tętniącej życiem ulicy Rubinstein pełnej barów i restauracji oraz niecałe piętnaście minut od Newskiego Prospektu, głównej arterii miasta. Warto dodać, że wbrew nazwie hotel położony jest 3 km od Ermitażu. Możesz jednak skorzystać z bezpłatnego transferu do słynnego muzeum, a także z opcji zakupu biletów wstępu w hotelowym lobby – prawdziwa oszczędność latem, kiedy kolejki do kasy Ermitażu są notorycznie długie.

Oficjalny hotel Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalne wejście do hotelu Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalny hol Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalna dekoracja lobby hotelowego Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalna restauracja hotelowa Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalny bufet hotelowy Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalny korytarz hotelowy Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalny pokój hotelowy Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalny hotel Państwowego Muzeum Ermitażu Royal BedOficjalny salon hotelu Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalna sypialnia hotelowa Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalna łazienka hotelowa Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalny dwupoziomowy apartament Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalny dwupoziomowy apartament w hotelu Państwowego Muzeum Ermitażu SypialniaOficjalny hotelowy basen spa Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalna hotelowa łaźnia parowa Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalny hotel Państwowego Muzeum Ermitażu SaunaOficjalny hotelowy taras na dachu Państwowego Muzeum ErmitażuOficjalne Muzeum Ermitażu Hotel Panorama z tarasem na dachu

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector