THE QVEST   Hideaway

Kryjówka podróżnika schowana w 2000-letniej niemieckiej Kolonii. QVEST to pięknie zaprojektowany hotel, który umiejętnie łączy stare i współczesne, i mieści się w gotyckim budynku za Bazyliką św. Gereona. Zbudowany w 1897 roku budynek był niegdyś siedzibą Archiwum Historycznego Kolonii.

Dzięki właścicielowi magazynu QVEST (od którego hotel wziął swoją nazwę), Michaelowi Kaune, duża część hotelu jest wyposażona w osobistą kolekcję mebli i fotografii Kaune. Goście mogą nawet zabrać do domu pamiątkę z ekskluzywnego butiku na miejscu, w którym sprzedawane są wyselekcjonowane meble i przedmioty designerskie. QVEST oferuje nawet małą bibliotekę literatury o sztuce, projektowaniu i modzie w każdym pokoju zamiast telewizorów.

Wszystkie 34 pokoje i apartamenty w hotelu Qvest wyposażone są w wysokiej klasy zabytkowe i oryginalne elementy wystroju z połowy wieku. Apartament Historyczny ma imponująco wysoki sufit, a przestronny Apartament Salon oferuje gotyckie okna w salonie, oryginalne sztukaterie i bar. Ponadto w pokojach prezentowane są oryginalne fotografie George’a Holza, Roxanne Lovit, Mariny Gadonneix i wielu innych – odzwierciedlenie pasji Kaune do sztuki współczesnej.

Leżący nad mityczną rzeką Ren hotel QVEST jest idealną bramą do Starego Miasta w Kolonii z wieloma historycznymi miejscami i muzeami oraz jego młodszej, bardziej tętniącej życiem strony w sąsiednich dzielnicach belgijskiej i fryzyjskiej.

Ukryty budynek hotelu QVESTGotyckie wnętrze QVESTQVEST Schody do BibliotekiBiblioteka QVESTQVEST Bar RossiSalon QVESTQVEST Pokój na poddaszuPokój QVEST z zasłonami dookołaŁazienka QVESTPokój QVEST z meblami artQVEST PrysznicSypialnia QVESTZestaw salonowy QVESTQVEST Salon Suite Sypialnia z dużymi gotyckimi oknami

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector