The Pretty   Beach House

Pretty Beach House wygląda wręcz magicznie i może nie bez powodu, ponieważ jest umieszczony na tle starożytnej angofory, wód Brisbane i niesamowitej scenerii Parku Narodowego Bouddi. Jest to lokalizacja przy plaży i niedaleko od Sydney. Posiłki i napoje alkoholowe są wliczone w gościnność, a każdy pawilon (w sumie trzy) jest pięknie urządzony i obsługiwany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Podróżni mogą spodziewać się kominków, basenów z podgrzewaną wodą, skórzanych foteli w stylu vintage i szlachetnej belgijskiej bielizny. Nawet stoły są wykonane ręcznie. Kiedy będziesz gotowy na relaks, bar koktajlowy, piwnica z winami i basen bez krawędzi pomogą Ci zrelaksować się w dobrym stylu. Wnętrza zostały tak zaprojektowane, aby uzupełniały krzaki wokół hotelu, a lokalni artyści stworzyli rzeźby z opadłych gałęzi angofory, tworząc cudownie artystyczną atmosferę.

Wreszcie, ciesz się jednym z najlepszych australijskich szefów kuchni w Stefano Manfredi z Włoch, który może zapewnić specjalne danie do pokoju lub jadalni w atrium.

Ładny dom na plażyPretty Beach House w nocySalon Pretty Beach HouseSypialnia Pretty Beach HouseŁóżko od strony basenu Pretty Beach HouseBasen i taras słonecznyDrzewny i drewniany basen

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector