The Pod   Singapore

Być może nie zobaczysz widoku opery w Sydney ani stad antylop gnu majestatycznie przecinających równiny, ale zapewnisz sobie spokojny sen w szykownej odpowiedzi Singapuru na japońskie hotele kapsułowe. Każda kapsuła jest luksusowo wyposażona w 300 bawełnianych satynowych prześcieradeł, puszystą kołdrę i roletę. Możesz uzyskać dostęp do bezpłatnej pralni, śniadania i Wi-Fi. Możesz wybrać jedną ze 100 przytulnych kapsuł i apartamentów.

Położony w pobliżu centralnej dzielnicy biznesowej, „Hotel ma 133 moduły inspirowane nowoczesnym i minimalistycznym stylem życia, zapewniając gościom to, co najlepsze z obu światów, oferując im najwyższej jakości udogodnienia, usługi, wygląd i atmosferę butikowego hotelu, a także wspólne i niedrogi charakter hostelu.” Do dyspozycji Gości są wspólne łazienki z długimi marmurowymi umywalkami i lustrami oraz prywatne kabiny prysznicowe i toaletowe. Jest to z pewnością niedrogi i stylowy sposób na zwiedzanie Singapuru.

Salon hotelu kapsułowego w SingapurzeJadalnia hotelu kapsułowego w SingapurzeKapsuła w hotelu kapsułowym SingaporePojedynczy strąkPojedyncza kapsuła hotelowa w Singapurze ze schowkiemKrólowa PodKapsuła hotelowa Singapore Queen PodWspólna łazienka hotelu kapsułowego w SingapurzeŁazienka hotelu kapsułowego w SingapurzeApartament jednoosobowyPojedynczy apartament kapsułowy w hotelu kapsułowym w SingapurzeApartament typu Queen PodKapsuła hotelu Singapur z łóżkiem typu queen-size

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector