The Pierre   New York

Hotel Pierre niedawno zakończył modernizację za 100 milionów dolarów, zwracając ogromną uwagę na pokoje gościnne i wewnętrzne łazienki. To wiele znaczy, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że prawie każdy hotel w Nowym Jorku jest wystawny i luksusowy. To, co czyni Pierre wyjątkowym, to dogodna lokalizacja w Central Parku i jego historia sięgająca lat 20. XX wieku.

Obecnie w ofercie znajduje się 140 wspaniałych pokoi gościnnych i 49 wspaniałych apartamentów oferujących wspaniałe widoki na Nowy Jork oraz nowoczesne udogodnienia, takie jak granitowe elementy wyposażenia, interaktywne telewizory z płaskim ekranem, zestaw kina domowego Bose ze stacją dokującą do iPoda oraz przytulne mieszkanie styl wystroju, który mówi „cichy luksus”. Mimo to każdy pokój jest przestronny, kolorowy i wykonany z bogatego drewna.

Zaplecze gastronomiczne obejmuje Sirio Ristorante, oferujące dania kuchni włoskiej inspirowane kuchnią toskańską, a także bar Two E i neoklasycystyczny bar Art/Deco z muzyką jazzową na żywo. To hotel, który przypomina prawdziwy Nowy Jork, aż po rozpieszczające jedwabne prześcieradła i brokatową pościel.

Budynek hotelu Pierre w Nowym Jorku obok Central ParkuRecepcja hotelu PierreBar w hotelu PierrePokój bliźniaczy z widokiem na miastoPokój z widokiem na park w hotelu PierrePokój w hotelu PierreMała łazienka w hotelu PierreApartament HuttonaWidoki z apartamentu HuttonApartament TataŁazienka w apartamencie TataPierre Hotel Jiva SpaTaras apartamentu Getty

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector