The Old Church   of Urquhart

W starym kościele z 1843 roku mieści się teraz uroczy pensjonat w małej wiosce Urquhart w Szkocji. Galeria kościoła została zastąpiona przestronnym salonem i jadalnią pod oryginalnym stropem kościoła. Podróżni mogą skorzystać z dwóch ogólnodostępnych salonów, z których jeden jest wyposażony w piec opalany drewnem, który zapewnia przytulność w chłodniejszych miesiącach. Jeśli chcesz, po wcześniejszym uzgodnieniu goście mogą zamówić trzydaniową kolację. Kościół posiada teraz koncesję na alkohol, więc możesz również napić się kieliszka wina, odrobiny whisky lub piwa.

Stary kościół w Urquhart znajduje się na własnym, porośniętym trawą pagórku pośrodku rozległych pól uprawnych otoczonych lasami, w pobliżu Wyżyny Grampian i białych piaszczystych plaż Moray Firth. Goście mogą zrelaksować się na dwóch hektarach ogrodu, cieszyć się chwilą ciszy nad kościelnym stawem lub spacerować chodnikiem przy kościele. Miejsce to pozostaje również popularnym miejscem ślubów i oferuje zarówno ceremonie cywilne, jak i religijne.

Stary kościół Urquhart z polaStary kościół Urquhart widok z bokuStary kościół Urquhart w zimieStary kościół Urquhart widok z przoduSzczegóły elewacji Starego Kościoła UrquhartGłówne wejście do Starego Kościoła w UrquhartSufit Starego Kościoła UrquhartSchody Starego Kościoła UrquhartLobby Starego Kościoła w UrquhartJadalnia Starego Kościoła UrquhartPokój z łóżkiem podwójnym w Starym Kościele w UrquhartSypialnia w Starym Kościele UrquhartOgród Starego Kościoła Urquhart ze stawem

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector