The Oberoi   Vanyavilas

Szukasz ośrodka, który oferuje luksus i przygodę w jednym? Nie szukaj dalej niż Oberoi Vanyavilas! Położony w pobliżu Parku Narodowego Ranthambhore i Rezerwatu Tygrysów hotel Oberoi Vanyavilas jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania bujnych terenów Indii. Idealny dla prawdziwych miłośników przyrody, Oberoi Vanyavilas jest domem dla ponad osiemdziesięciu ptaków i 100 gatunków roślin! Ośrodek ma nawet własnego ogrodnika, dzięki któremu goście mogą dowiedzieć się więcej o okolicznych roślinach i kwiatach. Goście mogą również odwiedzić ogródek kuchenny, aby zobaczyć, skąd pochodzi codzienne menu. Jeśli świętujesz specjalne wydarzenie, Oberoi oferuje gościom możliwość posadzenia własnego drzewka na pamiątkę tego dnia.

Pokoje są wyjątkowo rozmieszczone w luksusowych namiotach z drewnianą podłogą; wszystkie pokoje wyposażone są w łóżka z baldachimem, miejsca do siedzenia i tarasy, a także piękne łazienki z wolnostojącymi wannami. W restauracji w stylu kolonialnym serwowane jest bezpłatne śniadanie. Do dyspozycji gości jest też bar, odkryty basen, spa i siłownia. Gościom, którzy chcą prawdziwie połączyć się z naturą i kulturą Indii, oferowane są prywatne i małe grupowe sesje jogi.

Poszukiwacze przygód nie będą chcieli przegapić ekscytującego safari w dżungli wokół rozległego parku, aby zobaczyć majestatyczne królewskie tygrysy bengalskie! Nie zapomnij aparatu; nie będziesz chciał przegapić możliwości dokumentowania tych wspaniałych zwierząt! Jeśli wolisz obserwować z daleka, udaj się do hotelowej wieży widokowej, gdzie goście mogą podziwiać panoramiczne widoki na dżunglę i szukać dzikich zwierząt spędzających czas w pobliskim wodopoju.

Hotel Oberoi Vanyavilas oferuje również restauracje wewnątrz i na świeżym powietrzu, z codziennie zmienianym menu, oferującym radżastańskie specjały, potrawy pan-indyjskie i kontynentalne. Goście mogą również zdecydować się na prywatną kolację przy świecach serwowaną przez osobistego lokaja! Zimą główną salę zdobi otwarty kominek opalany drewnem; podczas gdy ognisko, świece i ludowi muzycy gromadzą się na dziedzińcu przez cały rok.

Oberoi Vanyavilas z jezioremLuksusowe namioty Oberoi VanyavilasBudynek Oberoi Vanyavilas na zewnątrz w nocySalon Oberoi VanyavilasKolorowe wnętrze Oberoi VanyavilasRestauracja Oberoi VanyavilasSypialnia Oberoi VanyavilasŁazienka Oberoi Vanyavilas z wannąMasaż Oberoi SpaTaras Oberoi Vanyavilas z kominkiemJadalnia na balkonie Oberoi VanyavilasBasen Oberoi Vanyavilas z parasolamiBasen Oberoi VanyavilasParasol basenowy Oberoi Vanyavilas

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector