The Oberoi   Cecil

Znajduje się wysoko w Himalajach w Chaura Maidan, Oberoi Cecil, Shimla zapewnia wspaniałe widoki na ośnieżone góry i dolinę poniżej. Niegdyś rezydencja wicekróla Indii, ten hotel Grand Heritage został przywrócony do dawnej świetności, oferując nowoczesne udogodnienia, zachowując jednocześnie swój kolonialny urok. Położony w pobliżu Viceroy Lodge, na bardziej ustronnym końcu Mall Road, hol wita gości marmurowymi kominkami, wygodnym salonem i naturalnie oświetlonym atrium.

Każdy pokój odzwierciedla swoją pierwotną wielkość dzięki drewnianym wystrojom, meblom z epoki, okazałym żyrandolom i łazienkom z udogodnieniami, które pozwolą Ci się rozpieszczać. Na miejscu znajduje się również podgrzewany basen, sala bilardowa i spa z pełnym zakresem usług, które pomogą Ci się zrelaksować, a także centrum aktywności dla dzieci dla osób podróżujących z rodziną. Lokalizacja hotelu Oberoi Cecil stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania spektakularnych krajobrazów, lasów i starożytnych klasztorów.

Istnieją trzy lokale gastronomiczne, które oferują pan-indyjskie i międzynarodowe specjały dla każdego podniebienia. Niezależnie od tego, czy szukasz relaksującego i luksusowego wypoczynku, czy też punktu wypadowego do zwiedzania okolicy, tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Oberoi Cecil w górach ShimlaLobby Oberoi CecilKlasyczne meble Oberoi CecilRestauracja Oberoi CecilBar Oberoi CecilLuksusowy apartament Oberoi CecilLuksusowy apartament Oberoi Cecil z widokiem na góryLuksusowy pokój Oberoi Cecil w nocyPokój z widokiem na dolinę Oberoi CecilMasaż spa Oberoi CecilBasen Oberoi CecilHimalajski pociąg Shimla

Ocena hotelu
hotelirestauracjainfo.pl
Adblock
detector